"סניף דאעש בירושלים": בן ארי ומרזל התפרצו למשרדי אל-ג'זירה

פעילי הימין הגיעו למקום בדרישה לסגור את נציגות הרשת בבירה, לאחר שמשרדיה נסגרו בכמה מדינות שניתקו את קשריהן עם קטאר בטענה כי היא תומכת בטרור. "בכל העולם למדו לזרוק אותם, רק בישראל הם ממשיכים להסית"

צלמים זמניים מורשים

פעילי הימין מיכאל בן ארי וברוך מרזל התפרצו השבוע למשרדי רשת אל-ג'זירה בירושלים ודרשו לסגור את הנציגות הישראלית של הרשת הקטארית בעיר. זאת, ברקע המשבר החריף בין קטאר לשכנותיה במפרץ ולמדינות ערביות נוספות, שניתקו עמה יחסים בטענה כי היא תומכת בטרור ומקורבת לאיראן. משרדי הרשת נסגרו בערב הסעודית, שמובילה את הבידוד של הנסיכות, וכן במדינות נוספות שהצטרפו למהלך הדרמטי.

"לא יאומן שבסעודיה זרקו את אל-ג'זירה, וכאן בתוך מדינת ישראל הסניף של דאעש שמסית לטרור בכל העולם כולו פועל חי ונושם", אמר בן ארי. "אתם יודעים מה? הם אפילו נמצאים ברישיון בכנסת, ומצליחים להגיע לוועדת חוץ וביטחון לראיין את חברי הוועדה וחברי הכנסת. הגיע הזמן שמדינת ישראל לא תהיה פחות חזקה מממשלת סעודיה בעמידה מול הטרור. בכל העולם יודעים שאל-ג'זירה הם אלה שמנהלים את הטרור העולמי, והם אלה שמממנים את הטרור העולמי", הוסיף.

טוב לדעת (מקודם)

איך צפוי להיראות עתידנו בעידן הרכבים האוטונומיים?

יניב הלוי
לכתבה המלאה
בן ארי ומרזל במשרדי הרשת (צילום: מערכת וואלה! NEWS)

לדברי בן ארי, "בכל העולם ואפילו בעולם הערבי למדו לזרוק אותם ואפילו בבירת הטרור קטאר. רק פה במדינת ישראל בבניין שיש בו משרדי ממשלה נמצאים משרדי הרשת, חיים, נושמים, בועטים ומסיתים לטרור כאן בתוך מדינת ישראל". חבר הכנסת לשעבר קרא למשטרה ולשר לביטחון פנים גלעד ארדן לפעול בנושא. "תעשו סדר ושלחו אותם בחזרה לקטאר. לא עוד שעתיים, עכשיו. זה הזמן להגיד שמדינת ישראל לא תסבול תמיכה בטרור, תמיכה בדאעש והסתה לחיסולה של מדינת ישראל ולחיסול של יהודים כאן בירושלים".

אתמול הודיעה הרשת כי היא נתונה תחת מתקפת סייבר כוללת, אך עדיין מתפקדת. אל-ג'זירה מואשמת בקידום תנועת "האחים המוסלמים" וארגונים אסלאמיים אחרים במדינות אחרות, אולם הרשת דוחה את הטענות הללו. מנכ"ל הרשת אמר מוסטפא סואג כי היא תמשיך לשמור על עצמאותה חרף המשבר באזור.

"מסיתים בתוך המדינה". מרזל במשרדי "אל-ג'זירה" (צילום: מערכת וואלה!, צילום מסך)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully