פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   פיגוע דאעש באיראן ושבוע הספר:המהדורה המרכזית של וואלה! NEWS

   דאעש תוקף באיראן, הוארך מעצרו של המורה החשוד בתקיפת תלמידותיו, ניקי היילי מבקרת בישראל ושבוע הספר כבר כאן

   פיגוע דאעש באיראן ושבוע הספר:המהדורה המרכזית של וואלה! NEWS
   צילום: רוני כנפו, אבי כהן, מאצ'י הוף, ניב אהרונסון עריכת וידאו:ניר חן

   וואלה! NEWS משיק את מהדורת החדשות המרכזית ב-14:00 עם יעקב אילון, לצד נבחרת החדשות של וואלה! NEWS. המהדורה תועבר מדי יום בשידור חי מהאולפן ותשודר באתר ובאפליקציית וואלה! NEWS. היום במהדורה בהגשתה של הילה קובו:

   דאעש תקף באיראן: מחבלים הסתערו על המג'לס ועל המבנה המפואר של מנהיג המהפכה חומייני , וחלקם פוצצו את עצמם. גיא אלסטר מדסק של החוץ של וואלה! NEWS עם הפרטים וד"ר תמר עילם גינדין, מומחית לאיראן מהמרכז האקדמי שלם ומרכז עזרי על היד הקשה והפיגועים שנמנעו עד כה.

   היום הובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בת"א המורה החשוד כי ביצע מעשים מגונים בתלמידיו. אבי אשכנזי כתב הפלילים של וואלה! NEWS עם הפרטים.

   ניקי היילי, שגרירת ארה"ב באו"ם, נחתה היום בישראל. משה שטיינמץ, כתב וואלה! NEWS בירושלים על מטרת הביקור ופגישותיה עם ראש הממשלה והנשיא.

   הבחירות לראשות מפלגת העבודה יתקיימו בעוד פחות מחודש. והיום באולפן התארח אבנר בן זקן, אחד מתשעת המתמודדים על התפקיד.

   שבוע הספר כבר כאן, כמה ספרים יצאו לאור השנה והאם יש יותר ספרים שנכתבו ע"י נשים או גברים? שגיא בן נון מוואלה תרבות עם הנתונים.

   והשרב התחיל היום והוא כאן להישאר בימים הקרובים, טל שמאי עם התחזית המעודכנת.


   הצטרפו בכל יום ראשון עד חמישי בשעה 14:00 לשידור החי מהאולפן השקוף: יעקב אילון ונבחרת החדשות של וואלה! NEWS עם כל הדיווחים והפרשנויות על אירועי היום