וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חשד בארה"ב: אנס סדרתי תקף 31 נשים

10.11.2002 / 15:16

המשטרה מחפשת אדם החשוד בתקיפות ואונס נשים ב-6 השנים האחרונות בקליפורניה; גיל הנאנסות נע בין 30 ל-80 שנה; ביום חמישי האחרון פעל שוב; הפרס למוסר מידע - 50 אלף דולר

השלטונות בארה"ב קושרים לאדם אחד 31 מקרי אונס שבוצעו במשך שש השנים האחרונות במדינות וושינגטון וקליפורניה, ומבקשים מציבור התושבים לגלות עירנות גבוהה. מקרה התקיפה האחרון אירע ביום חמישי האחרון בלונג ביץ', קליפורניה. על פי דוברת משטרת לונג ביץ', אין בידה של המשטרה קלסתרון של החשוד. "ניסינו בעבר להרכיב קלסתרון, אבל בשל מגוון רב של תיאורים שקיבלנו ובמיוחד בשל הזמן הרב שעבר, אנחנו בטוחים שהמראה שלו השתנה", אמרה.

המשטרה מייחסת 13 ממעשי האונס לתוקף נטול נשק, על פי טביעת אצבעות והתאמת די.אן.איי. את יתר 18 המקרים היא קושרת אליו על פי דפוס חוזר בשיטת התקיפה. התקיפות החלו במאי 1996, אז הותקפו שתי נשים בסיאטל. ככל הנראה עבר התוקף לאחר מכן לדרום קליפורניה, שם ביצע את יתר התקיפות מאז ינואר 1997. טווח הגילאים של הקורבנות, בעיקר נשים שחיו לבדן, היה בין 30 ל-80.

"אנחנו יודעים כי בדרך כלשהי הוא מסמן מראש את קורבנותיו ומתכנן את אופי ההתפרצות לבית", אמרה לינדה בירדסלי, מפקדת משטרת לונג ביץ'. "אנחנו מאמינים כי הוא מסתנן דרך חצרות אחוריות של שכנים". בחלק מהמקרים, מאבק שהתפתח בין התוקף והקורבן הבריח את האנס, ועשוי היה להשאיר סימנים על גופו. בתקיפה של יום חמישי, לדוגמה, כנראה שהחשוד נשרט ונחבל בידיו.

משטרת לונג ביץ' מציעה פרס של 50,000 אלף דולר למי שימסור מידע על זהות האנס. "אנחנו רוצים שהציבור יתמקד בפרופיל של אדם שחי בסיאטל בשנת 96' ולאחר מכן עבר לפה", אמרה דוברת המשטרה. "אנחנו מבקשים שיתמקדו בקרובי משפחה, מכרים, או חברים לעבודה, ששריטות מעין אלו הופיעו אצלם לאחרונה".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully