פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   המורה הודתה בקיום יחסי מין עם תלמידה בת 16 אך חמקה ממאסר

   מורה מלואיזיאנה הצליחה לחמוק ממאסר בפועל בפעם השנייה החודש למרות שהודתה בבעילה אסורה של קטינה. היא איימה שתתאבד אם תכנס לכלא ונדרשה לנתק כל קשר עם התלמידה

   המורה הודתה בקיום יחסי מין עם תלמידה בת 16 אך חמקה ממאסר
   ABC

   המורה קימברלי נאקין בת ה-27 מלואיזיאנה, הודתה שקיימה יחסי מין אסורים עם תלמידה בת 16 בדירתה וניהלה עמה קשר שנמשך 11 חודשים. למרות שאת, היא הצליחה לחמוק פעמיים ממאסר - במסגרת עסקת טיעון.

   בתקשורת המקומית דווח שבדיון שנערך ב-13 במרץ, נאקין, בתו של נשיא מועצת המנהלים של בית הספר, קיבלה את עסקת הטיעון שהוצעה לה - במסגרתה לא תרצה מאסר בפועל, אלא רק חמש שנות מאסר על תנאי ותופיע ברשימת עברייני המין במשך 15 שנים. בדיון הודתה נאקין בקיום יחסי מין עם הילדה והתחננה לסליחתה. התובע ג'ואל צ'ייסון מסר: "עברתי על כל הראיות בתיק הזה ודנתי בהחלטה עם משפחתה של התלמידה. כתוצאה מכך, החלטתי כי הסכם הטיעון משרת היטב את האינטרסים של הצדק ושם סוף לפרשה אחרי זמן ארוך וקשה שעבר על הקורבן, משפחתו וקהילתנו".

   המורה קימברלי נאוקין (צילום מסך)
   המורה קימברלי נאקין (צילום מסך)

   עוד ב"אסור לפספס":

   מורה הושעתה מבית הספר בגלל הסלפי הזה - האם היא חצתה את הגבול?
   מה את שמחה? המורה שחשודה בסקס עם תלמידה מחייכת במעצר

   התלמידה סיפרה במשפט שהיא חשבה שהמורה "מגניבה כי היא שמה לב אלי" ואז פירטה כיצד נאקין השתמשה עליה בוויברטור במהלך הפגישות המיניות שלהן. לדבריה, נאקין לא השלימה עם היחסים שלהן, פעמים רבות בכתה אחרי שקיימה עמה סקס ואפילו איימה להתאבד אם תמצא את עצמה בכלא.

   נאקין נדרשה לראות פסיכיאטר בשימוע המוקדם יותר והתבקשה לא ליצור כל קשר עם התלמידה. השופטת, ג'ון דארנסבורג, הזהירה אותה: "אני מבטיחה לך שאם תפרי את אחד מתנאי השחרור שלך, תלכי לכלא ל-5 שנים".

   המורה קימבלי נאקין (צילום מסך , משטרת לואיזיאנה)
   קימברלי נאקין בתמונת המעצר (קרדיט: משטרת לואיזיאנה)