נושאים חמים

השרירנית צחקה והשפילה צעירה בחדר הכושר - וספגה אש

דיאנה אנדרוס, מפתחת גוף בעלת 17 אלף עוקבים ברשתות החברתיות, צילמה תמונה של בחורה מעט כבדת משקל והעלתה אותה לרשת, בליווי כיתוב פוגעני. ההתנצלות הגיעה מהר מאוד

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore

בסרטון - דיאנה אנדרוס בחדר הכושר

דיאנה אנדרוס היא שרירנית בריטית עם 17 אלף עוקבים ברשתות החברתיות. אחת לכמה זמן היא מפנקת את גולשיה בתמונה ממכון הכושר או סתם מביתה. אלא שהתמונה האחרונה שהעלתה לא זיכתה אותה בלייקים, אלא להיפך. בעקבות התמונה היא ספגה אש וביקורות רבות, ואף נאלצה להתנצל בצורה פומבית.

אז באיזו תמונה מדובר? במהלך אחד מאימוניה זיהתה אנדרוס מתעמלת אחרת בהליכון שלפניה. היא החליטה לצלם אותה מאחור ולצחוק על שומני הצד שלה, דבר שהכעיס מאוד את עוקביה ועוד גולשים רבים.

תמונה ששיתפה דיאנה אנדרוס (צילום מסך)
הציוץ שסיבך אותה

עוד בנושא

בריא או חולני? שרירנית עם אפס אחוזי שומן מעוררת סערה ברשת
יקום קורס: הכלב נראה לכם מלא אשמה ומתבייש? אל תאמינו לו
דוגמנית מחזירה בגדול לגולש שטען שהישבן שלה "שטוח" מדי

דיאנה אנדרוס מתאמנת (צילום מסך)
וזה הגוף של דיאנה עצמה (צילום מסך: אינסטגרם)

בתקשורת הבריטית דווח שאנדרוס פרסמה את התמונה הזו של המתאמנת מאחור, כתבה בגדול "ידיות אהבה" (כינוי לאותו שומן המצטבר בצדי הבטן) ולא שכחה להוסיף שהיא בטח מזמינה המבורגרים. הגולשים מיהרו לתקוף אותה על השיימינג שעשתה ועל הפגיעה באנשים שגופם לא חטוב כמו שלה. אפיחו המאמן האישי שלה באותו חדר כושר מיהר להתנער מהדברים שלה.

כמובן שהיא נאלצה להתנצל. "אני מתנצלת מעומק לבי על המקרה. הבנתי שטעיתי ושהבדיחה הייתה טפשית מאוד. לא התכוונתי לפגוע בה או לזלזל בה. כשצילמתי, רציתי לצחוק על זה שהיא משתמשת בטלפון הסלולרי שלה במהלך אימון ולא על שומניה. לעולם לא אפגע במישהי בכוונה" - היא כתבה ומיהרה לסגור את כל החשבונות שלה ברשתות החברתיות, עד יעבור זעם.

ההתנצלות של דיאנה - מתקבלת?

דיאנה אנדרוס מתנצלת (צילום מסך)
התמונה שעוררה סערה (צילום מסך)