וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שערי המכללה סגורים - המנהל נעלם

חנית פורמנסקי

6.11.2002 / 16:35

המכללה לאמנויות ממוחשבות בתל אביב סגרה השבוע שעריה; הבעלים, אריק ברקוביץ, נעלם כאשר הוא משאיר אחריו חובות למרצים, עובדים וספקים; נהג לפדות המחאות ביטחון של הסטודנטים

תלמידי המכללה לאמנויות ממוחשבות בתל אביב שהגיעו לשיעורים אתמול הופתעו לגלות כי השערים סגורים. בעליה של המכללה, אריק ברקוביץ נעלם ואיש לא יודע היכן הוא. ברקוביץ ניהל בעבר את סאונד סיטי, שגורלה דומה לזו של המכללה לאומנויות ממוחשבות. המכללה התמחתה בגרפיקה, מולטימדיה, הדמיה ואנימציה ופועלת כמה שנים בשוק.

גורם פנימי במכללה סיפר כי הוא החל לעבוד לפני חודש במקום ולא קיבל משכורת. כך גם דיווחו מרצים וספקים שעבדו עם המכללה. הגורם הוסיף כי בתקופה שעבד במקום הרגיש שמתרחשים במקום דברים לא חוקיים וכי ברקוביץ ניסה בכל מיני דרכים לא ישרות להוציא כסף מתלמידים. "אריק היה מספר לתלמידים כי יש לו אישור ללימודים על חשבון הפיקדון מה שהיה שקר וכזב. הוא היה מבקש מהם צ'ק ביטחון למקרה שתהיה בעיה עם התשלום ולאחר כמה שבועות הוא היה פודה את הצ'קים".

אחד מהסטודנטים במכללה סיפר, כי למד בקורס הדמיה ואנימציה שמונה חודשים וביום ראשון קיבל טלפון מחבר שאמר לו לא להגיע ללימודים כי המכללה סגורה. "עוד מהשלב הראשון התגלו כל מיני דברים מעניינים שלא קשורים למרצים שהיו מצוינים אלא לאריק המנהל. הוא הציג את עצמו כמנהל המכללה, כמנהל תפעולי, מנהל מעשי ובעוד כמה דמויות".

"הוא התנהג בצורה מחפירה", סיפר ר', "צורח על התלמידים ואף גרם לתלמידה לבכות. ממני אישית הוא ביקש צ'ק ביטחון על חשבון כספי הפיקדון. הייתי בטוח שהוא לא ישתמש בצ'ק, אך יום אחד קיבלתי טלפון מפקיד הבנק שאמר לי שהולכת להיות לי בחשבון משיכה מאד גדולה מהמכללה. ביטלתי מיד את הצ'ק, לאחר שאריק אמר לי שהייתה כאן טעות מצערת".

תלמידי המכללה והמרצים הגישו תלונה למשטרה והם פועלים להגשת תביעה קבוצתית לבית הדין לעבודה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully