פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "עם איזו תלמידה היית עושה סקס?": המשחק האסור של המורים

   "את מי היית מוכן לרצוח, עם מי להתחתן ועם מי לעשות סקס?". מורים בבית ספר בארצות הברית נתפסו משחקים במשחק אסור במהלך בילוי בבר, והכול מול המצלמה

   "עם איזו תלמידה היית עושה סקס?": המשחק האסור של המורים

   איך נראה ערב של מורים בבר? מסתבר שפרוע יותר ממה שאתם חושבים. לפחות אם מתבססים על צוות מורים מבנגור, מישיגן, שתועדו כשהם משחקים משחק אסור. אם זה לא מספיק מביך, הווידאו המפליל גם הגיע לרשת, והוא הוביל לפיטורין של אחת מאנשי הצוות ולשני מכתבי אזהרה למורים נוספים.

   עם מי היית מוכן/ה לשכב, עם מי להתחתן ואת מי להרוג? שלוש השאלות האלו מרכיבות משחק פופלארי למדי, אשר בדרך כלל משוחק על ידי בני נוער. שלוש השאלות מופנות אל הנשאל/ת, והוא או היא צריכים לבחור שלוש בנות או שלושה בנים בתשובותיהם.

   מורים משחקים FUCK MERRY KILL (צילום מסך)
   קצת נסחפו. המורים במהלך הבילוי (צילום מסך)

   עוד בנושא

   "המורה עם ההטבות" שאנסה תלמידים: הציונים שלהם השתפרו
   מיליונים כבר צפו במורה שהתפשטה בכיתה מול התלמידים

   בחזרה למורים. אותם מורים שיחקו את המשחק המדובר במהלך בילוי בבר מקומי. עד כאן זה עוד יחסית בסדר. אלא שהם החליטו שהשמות של אותם אלה שהם היו מוכנים לשכב, להתחתן או לרצוח יהיו לא אחרים מאשר תלמידיהם. והכול, כמו שכבר ציינו, תועד בעדשת המצלמה.

   לקוח בבר שקלט את השיחה החל לתעד אותה, והעלה את הווידאו ליוטיוב. הוא הגיע להורי התלמידים הזועמים, שדרשו את התפטרותם של המורים, אך עד עתה רק מזכירת בית הספר הודיעה על סיום תפקידה, בעוד ששני מורים נוספים קיבלו אזהרה בכתב.