וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

3 מאסרי עולם לשמעון שר שהורשע ברצח אחותו, גיסו ואחייניתו

4.11.2002 / 13:18

עונשי המאסר ירוצו באופן חופף; הצית את בני המשפחה למוות בביתם במושב בארותיים בערב ראש השנה אשתקד; הסביר: הם הזמינו אותי לארוחת החג באמצעות הודעה במשיבון ולא בשיחה אישית

שלושה מאסרי עולם נגזרו היום על שמעון שר, שהצית למוות את אחותו שושנה גינצלר, בעלה אהרון, ובתם אורית בערב ראש השנה אשתקד. שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, עמירם בנימיני, סבר שיש לגזור על שר שלושה עונשי מאסר שירוצו באופן חופף בשל מצבו הנפשי הקשה, ובשל העובדה שמעשי הרצח בוצעו ברצף. שר טען כי הצית את אחותו ומשפחתה משום שהזמינו אותו לארוחת החג באמצעות הודעה במשיבון ולא בשיחה אישית.

כתב "הארץ" צבי הראל מוסיף:

שר ביצע את הרצח המשולש לפני כשנה, בערב ראש השנה, בבית אחותו במושב בארותיים שבשרון. בית המשפט המחוזי בתל אביב קבע לפני כחודש, כי שר הגיע למקום במטרה לגרום לאחותו נזק קשה לגוף ולרכוש, והצטייד לשם כך בשני מיכלי בנזין. שר ידע כי בשעה זו יישבו בני המשפחה לשולחן החג.

סניגורו של שר, עו"ד אבי כהן, טען כי אין מדובר ברצח אלא בהריגה משום שהנאשם לא התכוון להמית את הקורבנות. בית המשפט המחוזי דחה טענה זו, וקבע עוד כי אף שמההיבט העובדתי מתאפיינת התנהגותו של שר ברצף אחד שהביא למות השלושה, הרי שניתן להרשיעו בשלושה מעשי רצח. זאת, משום שהנאשם השליך את הדלק לעבר שלושת בני המשפחה, ואין חשיבות לעובדה שהמעשה נעשה בהינף יד אחד.

בדיון על העונש ביקש הסניגור ענישה מופחתת וטען כי מרשו סובל מהפרעה נפשית חמורה. במסגרת שלב ההוכחות בתיק הרצח המשולש קבע הפסיכיאטר המחוזי כי שר סובל מהפרעת אישיות, אך הוא כשיר לעמוד לדין.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully