וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

האם עזבה את הבית, האב התעלל בבנות

22.11.2000 / 11:12

דרש מבתו בת ה-14 להחליף את האם בעבודות הבית ולאחר מכן החל לבצע בה מעשים מגונים; הכריח אותה ואת אחותה הקטנה לעמוד שעות בפינת החדר בלי לזוז ואסר עליהן להתחבר עם בני גילן; ביום כיפור האחרון התעלל האב בבת הגדולה במשך שעות באמצעות מקל


מאת אסף לוי

בבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש הבוקר כתב אישום נגד אב אשר נהג להתעלל במשך תקופה ארוכה בבנותיו, לנהוג כלפיהן באלימות פיזית ונפשית ולבצע מעשים מגונים באחת מהן.

מעשי האב נמשכו כשנתיים והחלו בספטמבר 98' לאחר שאשתו, אם הבנות, עזבה את הבית והיגרה לחו"ל. האשה הותירה את שתי הבנות, בנות 9 ו-14 בחזקת האב. על פי כתב האישום, מהיום בו עזבה האשה את הבית דרש האב מבתו בת ה-14 למלא את מקומה. הוא הכריח אותה באיומים לבצע את כל עבודות הבית ולעזור לו בעבודתו בייצור תכשיטים עד השעות הקטנות של הלילה. כאשר לא בצעה את עבודות הבית לשביעות רצונו הוא כופף את אצבעותיה. כמו כן אסר עליה האב לצאת מהבית ולהתחבר עם בני גילה.

במשך כל התקופה עד למעצרו לפני כחודש, נהג האב להכות את בתו הגדולה בחגורה בחלקים שונים של גופה, לרבות בראשה. כמו כן הכריח האב את הבנות לעמוד שעות בפינת החדר מבלי לזוז.

מספר חודשים לאחר שהבנות עברו להשגחתו הבלעדית החל האב לבצע מעשים מגונים בבתו הגדולה. תחילה רק נישק אותה בלחיה, לא באופן תמים, ולאחר מכן נהג להשכיב אותה במיטתו תוך שימוש בכוח.

ביום הכיפורים האחרון נכנס האב לחדרה של הבת כשהוא מחזיק במקל. תוך איומים הוא ביצע בה מעשים מגונים במשך שעות ארוכות. לבסוף הצליחה הילדה לברוח מהחדר ולנעול עצמה בחדר השירותים.

האב, בן 47 ממרכז הארץ, הורחק מבנותיו ומשפטו יחל בימים הקרובים.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully