וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אשה שעברה התעללות בילדותה תובעת מאביה מיליון שקל

22.11.2000 / 8:41

האב היכה את בתו מאז היתה ילדה קטנה וכשמלאו לה 14 החל להתעלל בה מינית; "מנערה מושפלת ועצבנית הפכתי לאשה מרירה הממהרת להגיב באלימות" אומרת האשה, כיום בת 25; לאחר שחרורו חזר איים לרצוח את הבת ואת העובדת הסוציאלית שטיפלה בה

צעירה בת 25, הטוענת כי אביה התעלל בה מינית, היכה אותה ואיים עליה, תובעת ממנו פיצויים של מיליון שקל. האב כבר ריצה מספר שנות מאסר בגלל מעשיו נגד בבתו.

"ידיעות אחרונות" מפרסם כי בכתב התביעה נטען שהאב היכה את בתו מאז היתה ילדה קטנה והשתמש בכל תירוץ כדי לעשות זאת. באחד המקרים הוא הרביץ לילדה כשהתקשתה בתרגילי חשבון. כשמלאו לה 14 שנים החל האב התעלל בה מינית. הוא היה מבצע את זממו כשבני המשפחה לא נמצאו בבית ונהג לאיים עליה שלא תגלה את המעשים.

הפרשה נחשפה לראשונה כשהילדה החלה להיכשל בלימודיה וחשדה של האם התעורר. היא חקרה את הבת וגילתה על המעשים הנוראים. השתיים ביקשו את עזרתה של העובדת הסוציאלית, אולם ההליך התעכב והאב המשיך בהתעללות. בתקופה הזאת נהג האב לסלק את הילדה מהבית לתקופות ארוכות והיא עברה להתגורר אצל סבתה.

רק כשנתיים לאחר תלונת הבת נשלח האב לשלוש שנים לכלא בעבירות של ביצוע מעשים מגונים בקטינה, איומים, שיבוש הליכי משפט והטרדת עד. לאחר שנתיים שוחרר האב בעקבות ניקוי שליש ממאסרו בגין התנהגות טובה. אך עקב איומים לרצוח את העובדת הסוציאלית שעזרה לבתו הוא נשלח שוב לכלא הפעם לעשרה חודשים.

לפני חמש שנים הוא שוחרר מהכלא שב לבית משפחתו ואיים לרצוח את הבת. הוא המשיך באיומיו גם כשהמשטרה הגיעה למקום. לאחר האירוע הוא שוב הועמד לדין ונגזר עליו מאסר על תנאי.

עכשיו דורשת הבת מאביה פיצוי על הנזק שגרם לה. "מנערה מושפלת ועצבנית הפכתי לאשה מרירה, הממהרת להגיב באלימות מילולית ופיזית", אומרת האשה. האבא עדיין לא הגיש כתב הגנה.

אגב, אחד השוטרים שטיפל במקרה התאהב בנערה המבוהלת, נישא לה והפך לאבי ילדיה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully