סיפור בדקה: מפולת שלג התרחשה לעיני המצלמה, המרואיין נותר אדיש

בעל מלון באתר סקי בטורקיה התראיין לאחד מכלי התקשורת המקומיים כשלפתע אירעה מאחוריו מפולת שלגים שקברה תחתיה גולשים. איך הוא הגיב? סיפור בדקה - הסיפורים הכי מעניינים

מיכל רשף
10/01/2017
מערכת וואלה!

מפולות שלג זה דבר מלחיץ? מה פתאום! בעל מלון באתר סקי בטורקיה, התראיין לערוץ טלוויזיה מקומי, כשלפתע אירעה מאחוריו מפולת שלגים עוצמתית שקברה תחתיה גולשים. אלא שלבעל המלון זה לא ממש הפריע והוא המשיך לדבר בחיוך על נפלאות המלון ואפילו אמר לצוות הצילום: "הצלחתם לתפוס מפולת בעדשת המצלמה". רק כשהסתובב אחורה וראה את אורחי המלון צועקים בהיסטריה, הוא הבין את שאירע.

דקות לאחר המפולת האימתנית, ניסו הגולשים במקום לחלץ את אהוביהם שנלכדו מתחת לשלג, חלקם באמצעות אביזרי הסקי שלהם או באמצעות כלי חפירה (מהלך שלדברי הגולשים ברשת עלול להזיק יותר מאשר לעזור). בסרטון נראה לפחות אדם אחד מחולץ מהשלג כשהוא עומד על רגליו אך סובל מפציעות קלות. למרבה המזל, לפי דיווחים בכלי התקשורת המקומיים לא היו פצועים באורח קשה או הרוגים באותה מפולת שלגים שלא הזיזה לבעל המלון האדיש. ובכל זאת, בפעם הבאה שיש מפולת שלגים מסוכנת מאחוריך, אולי הדבר הנכון לעשות יהיה פשוט להיבהל כמו כולם ולברוח למקום בטוח.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully