הכבאים דיווחו מזירת הרצח בירושלים: "דחוף – יש ילדים בפנים"

בהקלטת הקשר של לוחמי האש, נשמעת הפריצה לדירה שבה רצחה אם את ארבע בנותיה, שמה קץ לחייה והציתה את הדירה. "מצאנו עוד ילדה, קיבלתם אותי? עוד אדום, עוד אדום. שמד"א יגיעו דחוף". האזינו

שבתי בנדט ואמרי לוי סדן
03/01/2017
צילום: כבאות והצלה ירושלים

הקלטת הקשר מזירת האירוע בירושלים, שבה רצחה אם את ארבע בנותיה ושמה קץ לחייה, ממחישה את הזעזוע שחוו כבאי מחוז ירושלים ברגע שנאלצו להיכנס לעומקה של הטרגדיה. האם חנקה את הבנות – בנות 11 חודשים עד 11 שנים – הציתה את אחד המזרנים בדירה, ותלתה את עצמה בעוד הדירה בוערת.

"משטרה למקום, דחוף. כנראה מישהי שמה קץ לחייה והדליקה את הדירה. יכול להיות שיש ילדים בדירה. מד"א, דחוף", נשמע הכבאי שנכנס ראשון למקום. במהלך הסריקה, מבין הכבאי כי במקום הרוגים מלבד האם. לאחר שביקש לדאוג לאספקת מים נוספת כדי לכבות את הדירה, דיווח על המתרחש סביבו.

"יש פה עוד אדום (הרוג, ש"ב), ילדה. מבצעים החייאה. מצאנו עוד ילדה מוטי, מצאנו עוד ילדה. עוד אדום, עוד אדום, קיבלת אותי?", צעק נסער אל תוך הקשר. "עוד אדום, עוד אדום. הוצאנו שני אדומים. בואו, תקחו אותם".

טוב לדעת (מקודם)

לנצח את הכאב בלי חשש: בי-קיור לייזר במבצע התנסות חסר תקדים

מוגש מטעם בי קיור לייזר
אחד הכבאים בתוך הדירה, לאחר כיבוי השריפה(צילום: דוברות כב"ה, אריק אבולוף כבאות והצלה ירושלים)

מאז האירוע הטרגי, שוהה אבי המשפחה בבית מלון בירושלים, כשהוא מוקף בהוריו, חברים קרובים וגורמים מטעם עיריית ירושלים. "האבא שבור לחלוטין והוא בוכה ללא הפסקה", אמר לוואלה! NEWS עו"ד דרור שוסהיים המייצג את האב. לדבריו, למרות שהיה מודע למצבה של אשתו שסבלה מדיכאון שלאחר הלידה, האב לא צפה את האפשרות שהיא תעשה מעשה שכזה. "זה מטורף. הוא לא חשב על זה".

לדברי שוסהיים, על כל ארבע הבנות נמצאו סימני אלימות. הוא הוסיף כי למרות שאבי המשפחה הסכים בסופו של דבר לביצוע נתיחה בגופות שתי בנותיו הגדולות הדבר נעשה רק מתוך הרצון להימנע מדיון בבית המשפט. "אין הצדקה לבדיקה שהמשטרה מבקשת, כשמי שעשה את המעשה מת. לא היה לנו רצון לרוץ לבית המשפט ולכן הסכמנו לכך", אמר.

(עדכון ראשון: 22:23)

האם ושתיים מבנותיה(צילום: צילום מסך, מתוך הפייסבוק)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully