וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

השאגה מתחדשת: דרעי עותר לעליון ומציג "שמאלנים חדשים" לצדו

21.11.2000 / 13:11

העילה לעתירה: חוסר אמינותו של עד המדינה המרכזי בפרשה, יעקב שמולביץ'; במקביל יחדשו מקורבי דרעי את הקמפיין לשחרורו בכל רחבי הארץ וגם את הפעילות בישיבת "שאגת אריה"; למימון המבצע נאספו חצי מיליון שקלים ביום שידורים מיוחד בערוצים הפיראטיים

מאת לירון מרוז

פרקליטיו של מנהיג ש"ס לשעבר, אריה דרעי, המרצה עונש של שלוש שנות מאסר בגין עבירות שוחד ומרמה, עתרו הבוקר לבית המשפט העליון בירושלים בבקשה לעריכת משפט חוזר בעניינו.

העילה העיקרית לבקשה היא חוסר אמינותו, לדבריהם, של עד המדינה המרכזי בפרשה, יעקב שמולביץ'. לטענת עורכי הדין, שמולביץ' שיקר לכל אורך הדרך, לפרקליטות ולבית המשפט, ועל כן עדותו, שהובילה להאשמתו של דרעי, אינה קבילה.

מקורביו של דרעי מתכננים לחדש את הקמפיין לשחרורו בכל הארץ, במקביל להגשת הבקשה. בימים האחרונים ניתלו ברחובות ירושלים מודעות הקוראות לשחרורו של המנהיג הכלוא, ומאז אתמול החלו לחלק בכבישים ובצמתים סטיקרים. כמו כן מתוכננים כנסים בכל הארץ, והראשון בהם התקיים אתמול בבת ים.

בנוסף לכך, מתכוננים המקורבים לדרעי לחדש מפעם לפעם את העצרות הגדולות בישיבת "שאגת אריה", ליד כלא מעשיהו ברמלה. כבר ביום חמישי מתוכננת עצרת בה יופיעו "שמאלנים חדשים" – שיביעו את תמיכתם בשחרורו של דרעי.

הקמפיין ימומן מכספים שנאספו בשבוע שעבר במבצע התרמה שנערך בערוצים הפיראטיים החרדים. ביום חמישי האחרון התאחדו כל הערוצים הללו ליום שידורים מיוחד בו הצליחו לאסוף חצי מיליון שקל.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully