פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "תודה וסליחה": האבידה המוזרה שהוחזרה לחנות אחרי 28 שנה

   מעצבת במותג "קסטיאל" הופתעה לקבל שעון ופתק התנצלות מאדם שחזר בתשובה וביקש סליחה על כך שגנב את המוצר מהתצוגה לפני עשרות שנים. "הוא שבר שיא", אמר אלון קסטיאל לאולפן וואלה! NEWS

   "תודה וסליחה": האבידה המוזרה שהוחזרה לחנות אחרי 28 שנה
   צילום: ניב אהרונוסון, עריכה: ניר חן

   אלון קסטיאל, בן למשפחה בעלת מותג העיצוב, סיפר אתמול (שני) על השבת אבידה מוזרה. "אתמול בבוקר, אחת מהמעצבות שלנו פתחה את הסטודיו וניגש אליה בחור דתי מבוגר, השאיר לה שקית והושיט לה פתק. בזמן שקראה את הפתק הוא כבר נעלם. מסתבר שבשקית היה שעון עתיק שהוצב בתצוגה בחנות ונגנב מאתנו, ועתה הוחזר אחרי 28 שנה יחד עם בקשה מיוחדת", אמר בריאיון לאולפן וואלה! NEWS.

   "החפץ נגנב מחנות קסטיאל רהיטים, מאזור רחוב הקישון לפני 28 שנים", נכתב בפתק. "הגנב חזר בתשובה ומחזיר את החפץ לבעלים. תודה וסליחה וכפרה".

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   "כבר אז זה היה ענתיקה". השעון שהוחזר לקסטיאל

   לדברי קסטיאל, "הוא שבר שיא. בכל שלוש-ארבע שנים אנחנו נתקלים בתופעה דומה של גנבים שהמצפון העיק עליהם. פעם אפילו הביאו לנו ערימה של מחקים ועטים. לרוב מדובר בעובדים לשעבר וספקים, ולא באנשים מהשורה". על המוצר שנגנב אמר: "השעון הוא לא מוצר טיפוסי אצלנו, הוא חלק מהדקורציה. כבר אז הוא היה ענתיקה. היום אני אוהב אותו עוד יותר והערך שלו גדל בעיניי. בטוח שאשמור אותו יחד עם הפתק למזכרת".

   קסטיאל סיפר שרהיטים כבדים כמעט שלא נגנבים, אבל גם במקרה הזה יש יוצאים מהכלל. "לפני כחמש שנים הלכתי להחליף גלגל במוסך וראיתי שכל הרהיטים שלו הם רהיטים שלנו. הבנתי שהוא היה שכן של מוביל שעבד אתנו. אגב, אני עדיין מחליף צמיג אצל אותו פנצ'ר מאכר ואני לא נוטר טינה", אמר בחיוך.

   (עדכון ראשון: 22:42)

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   "תודה וסליחה". הפתק שצורף לגניבה שהוחזרה לבית העסק