וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רדקום צומחת ומצמצמת הפסדים: ההפסד ירד ביותר מ-40%

גתית פנקס

22.10.2002 / 15:46

ההכנסות צמחו ב-13% מהרבעון הקודם; המנכ"ל: לאור התנאים הקשים היום בשוק, החברה ממשיכה לחפש אחר הזדמנויות לייצר הכנסות

חברת רדקום הישראלית מקבוצת רד של האחים זהר ויהודה זיסאפל, פירסמה הלילה את תוצאותיה הכספיות לסיכום הרבעון השלישי מהן עולה כי היא מצליחה לצמוח ולצמצם הפסדים. החברה דיווחה על הכנסות של 3.5 מיליון דולר ברבעון השלישי של השנה - עלייה של 13% מהכנסות הרבעון הקודם וירידה של 18% מהרבעון המקביל.

שולי הרווח הגולמי של החברה היו 66% - ללא שינוי מהרבעון השני - והפסדיה התפעוליים הסתכמו ב-901 אלף דולר - שיפור מהפסדיה ברבעון הקודם, שהיו 1.5 מיליון דולר. הצמצום בהפסדים הושג על ידי צמצום בהוצאות התפעוליות ל-3.2 מיליון דולר.

ההפסד הנקי של החברה היה 852 אלף דולר ברבעון, או 8 סנט למניה, לעומת הפסד של 1.5 מיליון דולר ברבעון הקודם. "אנחנו מרוצים מהעובדה שהצלחנו להגדיל הכנסות ולהקטין הפסדים ואף לשפר במעט את מצב המזומנים שלנו", אמר ארנון תוסיה-כהן, נשיא ומנכ"ל החברה. "התוצאות הללו משקפות ביצועים טובים יותר של ערוצי השיווק שלנו במזרח הרחוק, יחד עם מכירות חזקות יחסית של מוצרי VoIP בכל האזורים הגיאוגרפיים".

הוא הוסיף, כי לאור התנאים הקשים היום בשוק, החברה ממשיכה לחפש אחר הזדמנויות לייצור הכנסות תוך שיפור הטכנולוגיות שלה, ניהול צמוד של הוצאותיה ושמירה על המזומנים. אלה הסתכמו ב-10.6 מיליון דולר בסיום הרבעון השלישי לעומת שווי שוק של 7 מיליון דולר. רדקום מתכננת ומוכרת כלי בדיקה לרשתות בעלי יכולות בדיקת איכות (QoS) לשירותי קול.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully