וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קודם כיתה א' ואז באנג'י

19.11.2000 / 23:06

הרשויות בצרפת אסרו על ילד בן חמש לקפוץ באנג'י; הילד, בן למשפחה של קופצים רצה להיכנס לספר השיאים; העניין התגלה לאחר שאביו פרסם מודעות בעיתונים וחיפש ספונסר לבנו; הוא הוזהר שאם לא יחדול הוא צפוי לשנתיים מאסר

הרשויות בצרפת החליטו להגביל את הגיל בקרב משתתפי הספורט האתגרי. נציגי הרשות המחוקקת אסרו על ילד בן חמש לקפוץ בנג'י. הטיעון המשכנע, אגב, שהם העניקו להורים האוהבים שאין להם בעייה שהילד יקפוץ מגובה לא רציונלי, הוא שהקפיצה עלולה לסכן את חייו, בריאותו ורווחתו - בסדר הזה!

נציגי הגירסה הצרפתית למועצה לשלום הילד איתרו את כוונתו של מייק טראוט לקפוץ בגיל צעיר מידי מגובה רב מידי אחרי שאביו פרסם מודעות בהן חיפש ספונסר לילד הקופץ שרצה להיכנס לספר השיאים. קפיצת באנג'י היא מסורת משפחתית בבית משפחת טראוט. מייק בסך הכל ממשיך בדרכו של אביו ושל אחיו בן ה-13.

בשקט בשקט, בלי שהרשויות הצרפתיות ישמעו, נספר לכם שמייק צבר ותק של 30 קפיצות לפני שהגיע אל המשפחה הסוררת מכתב אזהרה מהמועצה הצרפתית לשלום הילד . המכתב מוען ל'איש הציפור', כך מכונה אביו של הילד שמחזיק שיא עולמי בספורט האתגרי של קפיצה אל התהום המזדמנת. במכתב הוזהר אביו של הילד כי אם לא יפסיק להשליך את ילדיו אל התהום כשהם מחוברים בכבל הוא צפוי לקנס גבוה ולשנתיים מאסר.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully