פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   נשיא בלארוס קרא "לפשוט בגדים ולעבוד" - ועשרות הצטלמו בעירום במשרד

   הנשיא אלכסנדר לוקשנקו הפציר בנאומו באזרחים "להוריד את הבגדים ולעבוד עד שתזיעו", ואלה בתגובה פצחו בטרנד ויראלי של תמונות עירום במשרד, שהתפשט במהרה ברחבי מזרח אירופה. "הנשיא אמר שהדבר נחוץ", כתב אחד המצטלמים

   להתפשט בעבודה - מחאה על נאום נשיא בלרוס אלכסנדר לוקשנקו הפכה ויראלית 30 יוני 2016 (מערכת וואלה! NEWS , מתוך אינסטגרם)
   את האיברים האינטימיים שלהם הצניעו המצטלמים מאחורי ציוד משרדי (צילום: מתוך אינסטגרם)

   נשיא בלארוס אלכסנדר לוקשנקו נאם בשבוע שעבר על חשיבות הטכנולוגיה לכלכלה הלאומית וקרא לאזרחים "להוריד את הבגדים ולעבוד עד שתזיעו". עשרות מאזרחי המדינה החליטו להישמע לעצתו כפשוטה, והציפו את הרשתות החברתיות בתמונות עירום ממקומות עבודתם, שהפכו לטרנד ויראלי.

   את האיברים האינטימיים שלהם הצניעו המצטלמים מאחורי מסכי מחשב וסוגים נוספים של ציוד משרדי, והתמונות התפשטו במהרה ברחבי מזרח אירופה לצד ההאשטאג #להתפשטבעבודה. אחד המשתמשים מבלארוס שהעלה את תמונתו בעירום לאינסטגרם טען כי "הנשיא אמר שהדבר נחוץ".

   להתפשט בעבודה - מחאה על נאום נשיא בלרוס אלכסנדר לוקשנקו הפכה ויראלית 30 יוני 2016 (מערכת וואלה! NEWS , מתוך אינסטגרם)
   "להוריד את הבגדים ולעבוד עד שתזיעו", פשוטו כמשמעו. עובדים בבלרוס שהעלו את תמונותיהם בעירום, השבוע (צילום: מתוך אינסטגרם)

   לוקשנקו, שנבחר בחורף שעבר לכהן כנשיא בלארוס בפעם החמישית, הצהיר בנאום השבעתו לתפקיד בנובמבר כי הוא "ישרת את אנשי בלארוס עד יומו האחרון", ברמיזה כי הוא מתכוון להישאר בתפקיד כל עוד הוא חי. על פי אתר הדיילי מייל, בנאום שהחל את טרנד העירום במשרד, לוקשנקו ככל הנראה התכוון לעודד את העובדים "לפתח את עצמם" – מה שנשמע דומה מאוד ברוסית ל"להתפשט".

   להתפשט בעבודה - מחאה על נאום נשיא בלרוס אלכסנדר לוקשנקו הפכה ויראלית 30 יוני 2016 (מערכת וואלה! NEWS , מתו אינסטגרם)
   לפתח את עצמך, או להתפשט? עובדים בבלארוס שהצטלמו ערומים במשרד, השבוע (צילום: מתוך אינסטגרם)