וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סב חשוד בגניבת תיקי האימוץ של נכדותיו

ורד כהן-ברזילי

21.10.2002 / 21:16

על פי החשד, הוא פרץ למשרדי שירותי הרווחה בתל אביב וגנב תיקי אימוץ סודיים ויומנים של עובדי המקום; התחזה לרופא כדי לברר פרטים על נכדותיו; מעצרו הוארך בארבעה ימים

סב שנכדותיו הפעוטות נלקחו לאימוץ, נעצר בחשד שפרץ למשרדי שירותי הרווחה למען הילד שבדרום תל אביב, וגנב מהמקום תיקי אימוץ חסויים ויומנים המכילים פרטים אישיים על עובדי המקום.

לטענת המשטרה, הסב - תושב ראשון לציון בן 54 - מסרב להכיר בכך שנכדותיו, בנות השנה והשנתיים, נלקחו לאימוץ בצו בית משפט. על פי החשד, הוא נהג לעקוב מידי יום אחרי מנהלת בית הילדים, לשם הועברו הבנות, במטרה להתחקות אחר מקום הימצאן. עוד נטען במשטרה, כי בטרם מסירת הילדות לאימוץ התקשר הסב למשרדי הרווחה, תוך שהוא מתחזה לרופא, במטרה לנסות ולברר לאן הן מועברות. במשטרה טוענים בנוסף, כי לאחר שהילדות נמסרו לאימוץ, התקשר הסב לאחת המשפחות המאמצות, וגם הפעם התחזה לרופא במטרה לברר האם נכדתו מתגוררת במקום.

"הצצתי מהחלון לראות את הנכדה"

בידי המשטרה יש עדות של מנהלת המשרד לרווחת הילד, וכן נמצאו במקום טביעות אצבע של החשוד. במשטרה טוענים כי בנוסף למסמכים החסויים, החשוד גנב מהמשרד גם מצלמת וידאו ו-300 שקלים במזומן. הבוקר הובא הסב לבית משפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרו. המשטרה טענה כי לחשוד יש עבר פלילי עשיר, בתחומי אלימות, גניבה, הסגת גבול, נזקים לרכוש ועוד.

החשוד הודה בבית המשפט כי ביקר במשרד לרווחת הילד לפני כשנה, לצורך ביקור נכדותיו. בנוגע לטענה כי עקב אחר מנהלת המשרד אמר: "הוזמנתי לרווחה לפני שבועיים. אמרו לי לבוא לראות את הילדה. היתה מישהי, שאמרה שלמחרת צריכים לבוא עם הנכדה שלי. באתי והצצתי מהחלון. אין אצלי שום מסמכים - זו המצאה".

למרות הכחשות הסב הורתה שופטת המעצרים התורנית, רחל גרינברג, להאריך את מעצרו בארבעה ימים. בהחלטתה כתבה: "אני סבורה כי בהתייחס לכך שמדובר בחקירה ראשונית בלבד, טביעות האצבע של החשוד ועדותה של מנהלת במקום, מעלים חשד למעורבות החשוד בעבירות הנטענות נגדו. בשל הרגישות לנושא, אני סבורה כי יש לאפשר למשטרה לערוך את החקירה בהיות החשוד במעצר".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully