וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בלעדי: שחקן נבחרת האפרוחים נתפס מדפדף ב"פלייבוי"

19.11.2000 / 16:37

מספיק להיתמם: החגיגות בבתי-המלון לא הומצאו אתמול. הן הגיעו לנבחרות מקבוצות הליגה, והן מקובלות גם אצל כדורסלנים, שחיינים וספורטאים אחרים. ובכלל, איפה נגמר "הקוד האתי"? ומה דינו של שחקן נבחרת הנערים שמפנטז בלילה במיטה? שי גולדן ועשרה הרהורים

*** מעריב לספורטאים ***

שמתם לב שגם הפעם "מעריב" היה הראשון להשאיר את השחקנים עם התחתונים למטה? כזכור, גם פרשיית האם נחשפה מעל עמודיו של דה נמרודי פייפר, וכל שנותר– למעט מחיאות הכפיים – הוא לתהות כמה עוד "גרון עמוק" מסתובבים בשטח בשירות "מעריב"? מדור הספורט הסקסי של המדינה.


*** אכן, נערת ליווי ***

"בת טובים חובבת כדורגלנים", היא שהליבידו שלה אשם במעל. היא הגיעה למלון – בלוויית כדורגלן אחר, בכלל – וגמרה עם ראיון עבודה לתפקיד מרפת השרירים של הנבחרת. מוכרח להישאל: מה ההבדל בין "בת טובים חובבת כדורגלנים" ל"נערת ליווי"? התשלום כמובן. אבל בניגוד ל"נערות הליווי" המקוריות, חביבתנו כאן, באמת ליוותה שחקן אחר לזירת האורגיה. ואגב, נרשם שהיא עושה כסדרנית באצטדיוני כדורגל. לפי המדווח, נאלצה להפעיל את כל כישוריה גם בתחום זה.


*** איפה סילבן? ***

מעניין מאוד לראות אם ההתאחדות לכדורגל, מניעת אלימות במגרשים ואתיקה, אכן תעמוד מאחורי המלצות הוועדה שהיא עצמה כוננה. יהיה גם מעניין לראות איזה תוקף מוסרי יהיה לקביעותיו של מי שנגדו עומדת ותלויה תלונה על תקיפה במשטרה.
ההיגיון נותן שהעונש צריך לתאום את מסקנות הוועדה, אבל עו"ד דן חי וסדר הדין הפלילי בוודאי יחתרו לאחדות בענישה והשוואת העונש למקרה הקודם. יש לו, אגב, קייס חזק בעניין זה. נתון נוסף שמעניין יהיה לבדוק הוא אם גם הפעם ידחוף סילבן שלום את שמו לפרשה.


*** האגודה לעידוד הנישואין ***

שחקני הנבחרת הבוגרת נופפו בדגל השחור של תביעת דיבה קולקטיבית נגד ההתאחדות, במקרה של פרסום שמות המעורבים בפרשה. על שחקני הצעירה קל יותר לעשות אבו עלי. גברי איים לחשוף שמות. הפעם, טוען היו"ר, מדובר בשחקנים צעירים, ללא משפחות. מותר לחשוף את שמם.
אני לא מבין: אמא-אבא-אח-אחות-סבא-סבתא-חבר-חברה הם לא משפחה? מה בנוגע לשחקנים המאורסים לחברותיהם? מה גורלם של אלה שהבטיחו לחברה (עוד בכיתה י') שיתחתנו אחרי הצבא? האם את פניהם מותר להשחיר? מה, מדובר בהתאחדות לכדורגל או באגודה לעידוד הנישואין בישראל?


*** מה לגבי נבחרת האפרוחים ***

שאלה: האם הקוד האתי תופס לגבי כל נבחרות הכדורגל של ישראל בכל הגילאים ? ההיגיון סובר שכן. אם כך, פעילות מינית אסורה בערב לפני משחקי נבחרת, נכון? מה, אם כן, דינו של שחקן מנבחרת הנערים שייתפס – ערב לפני גמר טורניר הסתיו – מעלעל, השם ירחם, בעיתון זימה, ומספק את עצמו לדעת? מה דינו? האם גם עליו חלים כללי ועדת יער? האם מותר לפנטז על מין? מה בנוגע לשיחות ארוטיות בלילה לפני המשחק? וקריאת מדורי ייעוץ מיניים ב"לאשה", האם היא תסכן את מעמדו של ליברו המחר של נבחרתנו?


*** ומה שלום השחיינים ***

אל נא נהיה עד כך תמימים, התכנסויות החשק הללו הן לא פרי חרמנות שמעוררת ההזדמנות לשחק במדים הלאומיים. הסיבות הן סקסיות הרבה פחות: הריחוק מהבית, בית המלון, קהילת הגברים המעודדת אינפנטיליות ומבחני גבריות.
ברור לכל כי שחקני הנבחרת לא המציאו את השיטה. את המודל פיתחו שחקני הליגה המתכנסים במלונות בסופי-שבוע, ערב משחקי חוץ. שחקני הנבחרת הם, כזכור, יוצאי הליגה. האם יש לשקול לסגור את הכדורגל בישראל? מה בנוגע לכדורסל, לשחייה ולמשלחת ישראל לאולימפיאדה? האם לספורטאים שם אין אזור חלציים וטלפון סלולארי? די להיתממות!


*** והזוכה הוא ***

בפעם שעברה זכה ארגון "וראייטי" בפרמיות על ניצחון הנבחרת. מה שקרוי בעגה המקצועית – דמי שתיקה. האם גם הפעם, במסגרת תוכנית השיקום "האזהרה האחרונה לפני השטוזה", יוסכם על סכום כסף וארגון צדקה? אני, אגב, מאוד בעד.
בכלל, אפשר להפוך את ההתאחדות לכדורגל לפילנטרופית הראשית של מוסדות הצדקה בארץ. למה שבית"ר לא תשלם את הקנס על זריקת חזיזים לאלו"ט? הפועל יכולה לתרום כסף לאיל"ן, עונש על התפרעות אוהדים? אתם לא סבורים שעלינו פה על טרנד מדליק?


*** אין עתיד ***

תובע ההתאחדות עשוי לתבוע עונש הרחקה של חמש שנים מפעילות בינלאומית וחצי שנה מפעילות מקומית. אני לא יודע מי המעורבים בפרשה, אבל הסטטיסטיקה רומזת כי מבין העשרה כמה משחקני העתיד המשמעותיים ביותר של הכדורגל, שלא להזכיר שחקנים מובילים בקבוצותיהם. אם באמת ייגזר עונש כזה, עתודת הכדורגל הישראלי לחמש השנים הקרובות תימחה מעל המפה (שלא לדבר על אופי מאבקי הצמרת והתחתית בליגה בעונה הקרובה)
דור הבוגרת מצוי בקדנציה האחרונה שלו ועתיד לפרוש בעוד שנתיים, עם תום הקמפיין למונדיאל. הרחקה של עשרה מיורשיו המיועדים, תביא לאחת משתי האפשרויות: או ששחקני הנוער והנערים יוקפצו שתי כיתות מהירות, או שרביבו, ברקוביץ' ושות' ישחקו לפנינו עד סוף שנות השלושים שלהם. האם בניון ייאבק על מקומו בהרכב עד לגיל 28?


*** משה ועשרת הדיברות ***

לא נעים מכל הפרשה הזאת גם בגלל משה סיני. כמו משה על הר נבו, גם הוא, כמעט, זכה להגיע לארץ המובטחת – הבטחת תעסוקה בהתאחדות בעשר השנים הקרובות – והנה, שחקניו, עשרה הבחורים, ביכרו את עשר התנוחות על פני עשר הדברות.


*** שיטה שהוכחה את עצמה בעבר ***

עצה לשחקני הצעירה: התאחדו נגד השטינקרים, נגד התקשורת, נגד ההתאחדות, נגד שר המדע התרבות והספורט, ונגד כל מי שזז. תקבעו קודים ברורים של שתיקה ותנו לדן חי לעשות את העבודה. זה עבד ברמת הבוגרת, אין סיבה שזה לא יעבוד ברמת הצעירה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully