וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברי כנסת בקו האש - עוזי לנדאו וזאב בוים רוצים לעבור לגילה

19.11.2000 / 8:34

שני חברי הכנסת מהליכוד, מתכננים לעבור לגור בסמוך לרחובות האנפה והשיש כאות הזדהות עם התושבים; בשבוע שעבר ביקש ראש המינהל הקהילתי בשכונה מהפוליטיקאים לא לבוא לשכונה לצורך תעמולה פוליטית; בוים: "אני לא מתכוון לבוא לכאן לשעה או שעתיים להצטלם, אלא ממש לגור כאן

שכונת גילה מקבלת שחקני חיזוק. שני חברי כנסת מהליכוד, עוזי לנדאו וזאב בוים, מתכננים לעבור בקרוב לגור במקום.

השניים מתכוונים לעזוב את דירותיהם שבהרצליה ולהתגורר בסמוך לרחובות האנפה ורחוב השיש, שסופגים בחודש האחרון יריות כמעט מדי יום. בדומה לצעד בו נקט חבר הכנסת יוסי שריד, ששכר דירה במושב מרגליות, על גבול הצפון, גם הם מבקשים בצורה זו להביע הזדהות.

ח"כ בוים, כבר החל בחיפושים אחר הדירה המתאימה. הוא ביקש מסגן ראש עירית ירושלים, יגאל עמדי, שיחפש עבורו דירה ברחוב האנפה. "אני מרגיש צורך לבוא ולהזדהות עם התושבים, במגורים ולא בביקורים מתוקשרים", סיפר בוים ל"מעריב". "רוב השבוע אני בירושלים ולפחות בימי הפעילות של הכנסת אני אגור בגילה ואסייע לתושבים היכן שאפשר, אני מורה להיסטוריה ואם אדרש, אני אלמד שיעורי היסטוריה וספרות", הוא סיפר.

למרות ההכרזה, על בוים לעבור תחילה את המכשול שהציב ראש המינהל הקהילתי בגילה, מאיר תורג'מן, כשביקש מפוליטיקאים שלא לבוא לביקורים מתוקשרים. "אני מקווה לקבל את ברכתו. אני לא מתכוון לבוא לכאן לשעה או שעתיים להצטלם, אלא ממש לגור כאן". בוים מקווה לא להיות לבד: "אישתי אמיצה והולכת אחרי בארץ לא זרועה לכל מקום. בוודאי שהיא תבוא לגילה".

חבר הכנסת עוזי לנדאו, סירב למסור פרטים נוספים לגבי מעברו הצפוי.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully