וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שליחות קטלנית 3 בסימן פמיניזם - "המחסלת"

17.11.2000 / 15:51

כוכב הסרט השלישי בסדרה, ארנולד שוורצנגר הודיע כי את תפקיד מכונת החיסול מהעתיד תגלם אשה; בנוסף התלונן על התסריט שיחייב הפקה יקרה; "לא חייבים לראות 747 התרסקויות לתוך בנייני לוס אנג'לס, אפשר לעשות את זה במגרש פוטבול"

ארנולד שוורצנגר יודע כמה אנחנו זקוקים לו ולכן הוא לא מאכזב אותנו ומעביר לנו פיסות מידע ראשונות מהסרט "שליחות קטלנית 3" בכיכובו. מכונת החיסול הבאה שתגיע מהעתיד לא תהיה 'מחסל' אלא 'מחסלת'.

השרירן האוסטרי חשף את החדשה המרעישה הזו בראיון לקראת צאת סרטו "היום השישי", שיוצא היום לאקרנים בארצות הברית. שוורצנגר הסביר, כי המחסלת החדשה תהיה מאוד ערמומית ומאוד מתוחכמת, "היא תוכל להיעלם, להפוך למישהי אחרת ולפעמים היא תהיה פשוט אנרגיה גולמית", וואו!

למרות הבחורה תמונת "שליחות קטלנית 3" עדיין לא אופטימית, פרט לשוורצנגר ולמפיק הסרט עוד אין ממש סימנים ברורים, כי הסרט אכן ייעשה. הבמאי של שני החלקים הקודמים,ג'יימס קמרון, סירב לביים את החלק השלישי וכעת עומדים מספר במאים אחרים על הפרק, בהם, במאי הסרט "מת לחיות",ורידלי סקוט שביים את "הגדליאטור".

תסריט, לעומת זאת, יש. שוורצנגר כבר דרש לשכתב אותו שלוש פעמים. "שתי הטיוטות שקראתי היו כל כך גדולות שלעשות את הסרט היה עולה 300 מיליון דולר. אני לא חושב שאנחנו צריכים לראות 747התרסקויות לתוך בניינים בתוך העיר התחתית של לוס אנג'לס. אפשר לעשות את זה במגרש פוטבול, זה יעלה פחות", אמר שוורצנגר - אכן טרילוגיה מכובדת.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully