את החופשה הזו, ג'נביר סנדהו, גולש סקי מבריטניה, לא ישכח בחיים. סנדהו גלש באחד ממסלולי הסקי בעיר בנסקו שבבולגריה, כשלפתע סטה מהמסלול לתוך יער סמוך והתנגש בעץ. מבולבל ופצוע, הבחין סנדהו בלהקת זאבים שהתקרבה לעברו. הוא החל לטפס במעלה ההר, אבל הפציעה והשלג שהגיע עד לגובה המותניים הקשו עליו מאוד. גם מגפי הסקי הקשו עליו בבריחה והוא נאלץ להיפטר מהם ולהשאיר את רגליו חשופות לקור.
סנדהו הגיע לבסוף למעלה וטיפס על עץ כדי לברוח מהזאבים. הוא ראה מרחוק את צוותי החילוץ אבל הם היו רחוקים מדי, אז הוא בילה את הלילה על העץ ואכל שלג כדי להרוות את צימאונו. בבוקר הוא הלך במשך שעות יחף ותשוש עד שהגיע לכביש ובו הצליח למצוא עזרה. הוא הובהל לבית החולים שם הרופאים הצליחו להציל את רגליו. אבל היי, לפחות אולי יום אחד מישהו עוד יזכה באוסקר על הסיפור הזה.
סיפור בדקה | ישן על עץ: סיפורו המטורף של הצעיר שנמלט מזאבים
4.4.2016 / 13:22