וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ברקוביץ': "אני לא אשתנה"

17.11.2000 / 12:40

אייל ברקוביץ', אחרי תקופה של שתיקה, נתן ראיון ל"סופשבוע" של מעריב ובו הוא מתייחס למצבו בסלטיק, עתידו הקרוב והרחוק וכמובן מגלה את דעתו על התקשורת

אייל ברקוביץ' שיחק אמנם כמה דקות בזמן האחרון בסלטיק, אבל אם למרטין אוניל לא תהיה איזה התגלות פלאית באמצע הלילה, ימיו בגלאזגו ספורים. בראיון שנתן ל"מעריב" מדבר קשר הנבחרת על מצבו בסלטיק ועל האופציות לעתיד-

"אני סובל מאוד. אני לא מסוגל לשבת על הספסל. אם הייתי משחק, הכל היה זהב. ברגע שאני לא משחק כל הכיף שלי נעלם. פרוג'ה היו מוכנים לשלם לי 700 אלף דולר לעונה, שזה חצי ממה שאני מרוויח ואני לא מוכן. יש לי כרגע שתי הצעות. אחת מבשיקטאש, אבל אני לא רוצה לגדל את הילדים בטורקיה. האופציה השניה היא בלקבורן, אותה אני שוקל בחיוב". בבלקבורן ימצא מנג'ר אוהד בדמות גרהאם סונס, קהילה יהודית גדולה במנצ'סטר הסמוכה וקבוצת ליגה ראשונה, עם סיכוי לא ברור לעלות לפרמייר ליג.

את הספוקלצית כאילו הוא עומד לחזור לישראל הוא מבטל ואומר:
"אם אני חוזר לארץ זה יהיה רק למכבי חיפה ורק בסוף הקריירה, אם הם ירצו אותי בכלל".

לגבי התדמית הבעייתית שלו אומר אייל: "אני אומר את האמת בפנים, תשאל את כל המנג'רים שהייתי אצלם, כל השחקנים שאיתם שיחקתי. כולם אוהבים אותי כי אני אמיתי"

לברקוביץ' היסטוריה ארוכה של יחסים מורכבים עם עיתונות הספורט בארץ והוא לא מתבייש להביע את דעתו על עבודת העיתונאים:

"התקשורת לא הוגנת, נמאס לי לשמוע שקרים. איך יכול להיות שכל הזמן מחפשים לי מחליף. כל שני וחמישי אומרים 'בניון צריך לשחק במקום אייל'. למה הוא לא צריך לשחק במקום רביבו, נמני? הרי יוסי יותר דומה לחיים מאשר לי. אני אגיד לך למה- בגלל ששונאים אותי. לא יעזור לעיתונות כלום, כי כל משחק שאני אשחק אני אתן הצגה".

על מאמני הנבחרת, זה שיצא וזה שנכנס הוא דווקא מגן-

"שותים לניסלן את הדם בארץ כי לא מבינים אותו ואת המנטליות שלו". ולגבי פרשת שלמה-לוני- "זרקו את שלמה בגלל שהייתה שם חארטה אחת גדולה, משחק מכור מראש, אני בטוח. שלמה אפשר להגיד עליו הכל, אבל הוא מקצוען, הולך בדרך האמיתית... הוא תרם לכדורגל יותר מכל מאמן אחר".

ולסיום, לכל מי שחשב שהשנים ירגיעו את הכישרון שהולך ומתבזבז ושאויל פעם נשמע ממנו מחשבות על חרטה, או רצון להשתנות, ברקוביץ' עונה גם לו: "מי שחושב שאפשר כבר להספיד אותי טועה. אני נולדתי פליימייקר מצליח ואפרוש פליימייקר עוד יותר מצליח ולא יעזור לאף אחד כלום. אני לא אשתנה".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully