וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יוזמה במפלגת העבודה: רמון במקום ברק

17.11.2000 / 8:38

מקורב של שר הפנים ניפגש עם חברי מפלגה וניסה לשכנעם לתמוך במהלך; טוען שפועל בידיעתו של רמון; לפני מותה אמרה לאה רבין כי הוא האדם המתאים לכך; רמון: בתקופה כזו צריך לסייע לראש הממשלה ולא להחליף אותו

על רקע הקשיים הביטחוניים והפוליטיים מתגברת התסיסה הפנימית במפלגת העבודה ומתרבים הקולות להחלפתו של ראש הממשלה, אהוד ברק, לקראת מערכת הבחירות הבאה.

את עיקר הפעילות הזו מרכז חבר הכנסת לשעבר, איתן כבל, מקורבו של השר, חיים רמון. כבל נפגש לאחרונה עם בכירים במפלגה ומספר להם כי רמון איבד את אמונו בראש הממשלה. לשאלת "הארץ" אמר כבל כי הוא פועל בידיעתו של רמון. העיתונאית סימה קדמון מפרסמת היום כי לפני כחודשיים אמרה לה לאה רבין ז"ל כי לדעתה המועמד הבא לעמוד בראש מפלגת העבודה צריך להיות רמון. בתגובה לכך אמר רמון לקול ישראל כי "אינני מועמד, איני עוסק בכך, זה לא אקטואלי. בתקופה כזו צריך לעשות הכל על מנת לסייע לראש הממשלה ולא להחליף אותו".

אתמול מתח רמון ביקורת חריפה על הממשלה בכלל ושר האוצר בפרט עקב אי העברת כספים לשכונת גילה בירושלים. "לא יכול להיות שכאשר יורים על שכונה של 40 אלף איש, לוקח לממשלה כמעט שישה שבועות למצוא עשרה מיליון שקלים כדי לטפל בעניין", אמר רמון בישיבת לשכת מפלגת העבודה.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully