החשודים ברצח הילי סובול יובאו להארכת מעצר: 5 דברים שצריך לדעת היום

שירי סובול וערן דוד יגיעו פעם נוספת לדיון בבית משפט השלום בתל אביב, תא"ל אופק בוכריס יתייצב במשרדי מח"ש ויעבור בדיקת פוליגרף, כנס שדולת ארץ ישראל בנושא הקפאת בנייה ייערך במעלה אדומים ועוד שני דברים שאתם צריכים לדעת היום

גל סלונימסקי
07/03/2016

תא"ל בוכריס יעבור בדיקת פוליגרף

חשוד בחמישה מקרי אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים. בוכריס(צילום: אדריאן הרבשטיין)

אתם צריכים לדעת שהיום יגיע תת-אלוף אופק בוכריס לבדיקת פוליגרף במצ"ח. במהלך הבדיקה צפוי בוכריס להתעמת עם החשדות החמורים נגדו, בהם חמישה מקרי אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים כלפי שתי חיילות שהיו בעבר תחת פיקודו. בתום החקירה צפויה להתקבל במצ"ח החלטה על המשך החקירה, ואם יש לקיים עימות בינו לבין המתלוננות.

עוד בוואלה!

יש לזנייה, ויש לזנייה של אהרוני

בשיתוף ברילה

הארכת מעצר לחשודים ברצח הילי סובול

שירי סובול וערן דוד בדיון הקודם להארכת מעצרם(צילום: מגד גוזני)

אתם צריכים לדעת שהיום יובאו שירי סובול וערן דוד לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום שבתל אביב. השניים חשודים ברצח של הילי סובול בת ה-18 בחודש שעבר בתל אביב. בדיון הקודם להארכת מעצרם של השניים, הסבירו גורמי משטרה כי הם סבורים שדוד הוא הדוקר, אך לפי החשד סובול קשרה קשר עימו כדי להביא למותה של אחותה התאומה.

כנס שדולת ארץ ישראל בעניין הקפאת בנייה במעלה אדומים

אורח של הכנס. ח"כ לפיד(צילום: יואב דודקביץ')

אתם צריכים לדעת שהיום יתקיים כנס של שדולת ארץ ישראל בראשות חברי הכנסת בצלאל סמוטריץ' (הבית היהודי) ויואב קיש (הליכוד). הכנס יתקיים בנוכחות יו"ר יש עתיד, יאיר לפיד. הישיבה שתתקיים בכנסת תעסוק בהקפאת הבנייה במעלה אדומים ובה ישתתפו חברי כנסת, שרים וראש העיר מעלה אדומים, בני כשריאל.

נתניהו יפגוש את נשיא רומניה

ביקורו בישראל יארך חמישה ימים. נשיא רומניה קלאוס וורנר יוהאניס(צילום: רויטרס)

אתם צריכים לדעת שהיום יקיים ראש הממשלה בנימין נתניהו פגישה עם נשיא רומניה קלאוס וורנר יוהאניס, שנחת אתמול בישראל יחד עם רעייתו כרמן לביקור ממלכתי של חמישה ימים. יוהאניס צפוי לפגוש גם את נשיא המדינה ראובן ריבלין לפגישת עבודה בעניין שיתוף הפעולה בין המדינות.

איך להפוך את בתי הספר לסביבה בטוחה עבור התלמידים?

תלמידים רבים סובלים מאלימות בבתי הספר. למצולם אין קשר לידיעה(צילום: נועם מושקוביץ)

אתם צריכים לדעת שהיום תדון ועדת החינוך של הכנסת באלימות הגואה בבתי הספר. תלמידים רבים דיווחו כי הם סובלים מאלימות במהלך יום הלימודים, בין היתר דחיפות, קללות, בריונות ברשת, סחיטה ולעג. הוועדה תדון בדרכים להפוך את בתי הספר לסביבה בטוחה עבור התלמידים ותמליץ על שורה של צעדים שעל מערכת החינוך לנקוט.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully