וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גברת לינוביץ' איז בק אין ביזנס

16.11.2000 / 20:18

שי גולדן משיא עצה חברית ליעל בר זוהר, השבה לעטות על גופה בגד ים: אל תביטי לאחור, יעלי, רכסי את כפתורי החולצה

בשעות הרעות, בעתים הקשות, ברגעים בהם נדמה כי אין כל ברירה למעט חוסר הברירה, קרן אור מתנפחת אחת מגיחה מן האפלה, להאיר על מאהל הדלות התפל בו אנו מכלים את שעותינו, דוהרים מתחנת האוטובוס אל עמדת השווארמה, משעשועון ידע נושא פרסים אל מבזק חדשות מזירת הפיצוץ – ידיעה אחת מנצנצת בשיממון התימהון: הבשורה על שובה של יעל בר זוהר לקמפיין את "פילפל"!

כה לחי! הידד! היפ היפ הוריי! היש חדשה עליזה מזאת? היש תשורה מתוקה מזאת לאטום את פיותינו החמוצים לבל יתפלצו בשל הצהלה? לא ולא. יעלי שבה לקמפיין את "פילפל"! (ובשכר מוגדל, ממתיקות סוכנויות הידיעות, למען לא נחוש בלבנו רחמים על יעלי; כמו יתעוותו פנינו כשנשמע שתכסה על מחמדיה תמורת כמה רבבות דולרים בלבד! בלבד!). אל דאגה, אם כך, הכל איז אנדר קונטרול. יעלי איז בק אין ביזנס.

עתה כל שנותר הוא לתהות מדוע זה תבחר יעלי, דווקא עכשיו, עכשיו דווקא, לשוב ולקלף מעל גופה את בגדיה העליונים? האם צר לה? האם מר לה? האם קברניטי ערוץ 6 אינם נדיבים כפי שעשוי להשתמע מהקדימונים הראוותניים לעיר ערוץ הילדים? האם אנ.אמ.סי האזינו לקלטת הדמו ואמרו שעם כל הכבוד, באמת, עם כל ההערכה לקולה הצלול של יעלי ולגופה הבנוי לתלפיות ישראליות, אין על מה לדבר? האם כאן נשבר השבר? האם זו קריירת המשחק המבטיחה שאינה מצליחה לנסוק לקומה גבוהה יותר מקומת המשרדים של משפחת לינוביץ'? מה הביאה לידי מעשה?

שכן יעלי, כך הקפידו תחקירני מוסף המוספים של עיתון העיתונים, אשת קריירה קרה ומחושבה המה, וכבר נטשה לבלי שוב את מכמני אופנת הים והחוף. האם אפשר כי לא נדחקה אל פינת המצוקה ובחרה מרצונה החופשי (שומו שמים) לשוב ולחשוף את גופה לעין כל, על מנת שזו תשזוף את המוסף המהודר שבוודאי יצורף לעיתון הנשים?
דבר מה נרקב בממלכת ניהול הקריירה שלה. בזאת אין ספק. יעלי, קבלי נא עצה מאדם המכלכל את מהלכיו על פי מוספי האסטרולוגיה בעיתוני סוף השבוע: אסור לחזור לאחור! לעולם אל תביטי לאחור! ובוודאי אל תתפשטי! ובטח שלא בשביל כסף.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully