וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אם שהתעללה בבתה: היא בקשה זאת בטלפתיה

16.11.2000 / 18:23

הצעירה מפלורידה התעללה בתינוקת בת החודשיים וזרקה אותה על הריצפה; לדברי האם התינוקת העבירה לה מסרים שהיא צריכה להיות הקורבן על מנת לאפשר את חזרתו של ישו; התינוקת נפצעה קל, האם אושפזה במוסד פסיכיאטרי

אם צעירה מפלורידה מואשמת בהתעללות ובהזנחה, לאחר שהטיחה את ראשה של בתה בת החודשיים על הריצפה. האם טענה כי התינוקת אמרה לה בטלפתיה לעשות זאת.

קולין קלי פולר, בת 29, אמרה לחוקרי המשטרה כי בתה, המתקשרת איתה באמצעות ראייה על חושית, העבירה לה מסרים טלפתיים שהיא חייבת להיות קורבן על מנת לאפשר את חזרתו של ישו. "אני בטוחה שהיא פשוט לא לקחה את התרופות שלה", אמרה דוברת מחוז המשטרה.

התינוקת לא נפצעה קשה. היא טופלה בבית חולים מקומי והועברה לחזקתם הזמנית של חברי המשפחה.

הראשונה שהבחינה בהזיותיה של פולר היתה אחותה, קטי פסינו, שפנתה למשטרה בטענה שפולר לא מסוגלת לטפל בתינוקת. פסינו סיפרה, כי אחותה אמרה לה שהיא לא צריכה להחליף את חיתוליה של התינוקת או להאכילה משום ש"אלוהים יקח אותה ויטפל בה". המשטרה העבירה את פולר לבית חולים פסיכיאטרי מקומי והאחות, פסינו, טיפלה בינתיים בתינוקת.

מספר ימים אחר כך, שוחררה פולר מבית החולים ועברה לגור עם אחותה ובתה. פסינו סיפרה למשטרה, כי ביום שבת היא התעוררה למשמע בכייה של התינוקת. היא קמה במהירות מהמיטה ומצאה את התינוקת על הרצפה כשפולר רוכנת מעליה. בעדותה במשטרה אמרה האם כי התינוקת ביקשה ממנה באמצעות טלפתיה להאמין לה ולהטיח את ראשה ברצפה. פולר אושפזה שוב, הפעם לזמן ארוך יותר, בבית חולים פסיכיאטרי.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully