פרקליט החשודה ברצח אחותה: "מי שעשה המעשה המטורף - שישלם המחיר"

עו"ד של שירי סובול אמר בריאיון לאולפן וואלה! NEWS כי היו מעורבים בפרשה "חברים וקנאה, דברים טבעיים, אבל זה לא מניע לרצח". אף שהחשודה הגיעה למעצר ללא נטיות אובדניות, ננקטו בשב"ס אמצעי זהירות והיא הוכנסה ל"תא בטוח" מפני פגיעה עצמית

דב גיל-הר ואבי אשכנזי
22/02/2016
צילום: רוני כנפו עריכה : ניר חן

"היא הייתה בהלם שמישהו רצח את אחותה. הלם מוחלט" – כך אמר היום (שני) עו"ד גיל פרידמן, שמייצג את שירי סובול שחשודה יחד עם בן זוגה ערן דוד במעורבות ברצח אחותה התאומה, הילי, ביום חמישי בתל אביב. לדבריו, שירי לא הודתה בדבר ומתמודדת גם היא עם הטרגדיה. "המשטרה אמורה לחקור את הרצח ותגיע למסקנות הנכונות. כל החשד הוא שהיא אולי סייעה לו לאחר המעשה. אין ספק שהתשובות שנתנה בהתחלה לא הכי מדויקות", אמר עו"ד פרידמן והוסיף: "אני בטוח שאני שהמשטרה תשחרר אותה בימים הקרובים".

על הבקשה להגיע להלווייתה של אחותה והחזרה בה, הסביר כי הוא זה שביקש ששירי לא תגיע. "רציתי שהיא תתייחד עם כאבה לבד, ואחרי השחרור היא תלך לקבר".

לדבריו, המניע למעשה עמום מאוד. "אין סיבה שמצדיקה רצח. מי שעשה את המעשה המטורף שישלם את המחיר", אמר. "אם זה ערן דוד, שהוא ישלם את המחיר". על המשפחה, סיפר כי גם הסכסוכים הפנימיים אינם מהווים עילה לרצח. "מדובר בשתי בנות, אחת בפנימייה. האם עשתה ככל יכולתה לגדל אותה. היו ימים יותר טובים ופחות טובים. היו מעורבים גם חברים וקנאה בין החבר לבין האחות, דברים טבעיים כשמדובר בילדים. ועדיין, זה לא מניע לרצח".

עוד בוואלה!

מי שידך בין ירמי לאמדורסקי: כמה אתם מכירים את זמרי ישראל?

בשיתוף FRIENDS
שירי(צילום: צילום מסך, מתוך פייסבוק)

עוד הוא סיפר על שירי, כי "היא ראתה מישהו עם דם והוא אמר לה 'אני עזרתי לאחותך'". על ההודעות ששלחה לאחר מכן לחברותיה לפי פרסומים בתקשורת, ולפיהן כתבה להן שרצחו את אחותה ואף העלתה תמונה שבה רואים ככל הנראה את גבה של הילי, אמר: "אי אפשר להבין את המסרונים, כי לא היינו בסיטואציה. היא הייתה בלחץ ובטירוף זה מה שהיא עשתה. המשטרה ראתה הכול ומבינה למה הדברים נעשו".

בתוך כך, שירות בתי הסוהר העביר את שירי לתא שבו לא תוכל לפגוע בעצמה – קירותיו מצופים ספוג, נלקחו ממנה שרוכי הנעליים והחגורה והוצב פיקוח מלא אחריה. זאת, אף שלא הגיעה עם כוונה אובדנית למעצרה, אולם בניתוח האירוע הוחלט בשב"ס לנקוט צעדי ביטחון קפדניים. עו"ד פרידמן אישר את הדברים.

"היא ראתה מישהו עם דם והוא אמר לה 'אני עזרתי לאחותך'". שירי וערן דוד(צילום: צילום מסך, פייסבוק)

מאי טוויג, חברתה של הילי, אמרה אתמול לאחר הלווייתה: "אני מכירה את הילי וגם את אחותה. תמיד יש מריבות בין אחיות אבל הם באמת אהבו אחת את השנייה. תמיד יש סכסוך בין אחיות. לגבי הבן זוג שלה, אני לא מכירה, נראה לי מפוקפק כל העניין. אני לא חושבת ששירי הייתה מסוגלת לעשות דבר כזה, אלא אם כן היה משהו מאוד רציני, והייתי יודעת עליו כי דיברתי עם הילי כל השבוע".

לגבי החשדות נגד שירי, אמרה: "אני המומה בעיקר בגלל שהיא הודתה. זה ישר מעלה דברים נגדה, אבל אחר כך היא חסרה בה מהודאתה, אז אני מבולבלת. בתור אחת שמכירה את שתיהן אני לא חושבת שהיא עשתה את זה. אלא היא מנסה לחפות על בן זוגה". עוד היא מספרת כי בבוקר הרצח, השתיים התכתבו בהודעות.

זירת הרצח בסמטת נטע(צילום: חטיבת דובר המשטרה)
  • רצח

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully