וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המגזין די ג'יי קובע: סאשה הוא התקליטן הטוב בעולם

16.11.2000 / 15:11

אחרי שנתיים בראש הדירוג השנתי של "די.ג'יי מגזין" פינה פול אוקנפולד את מקומו לסשה. נאה יותר, צ'יזי פחות

"די.ג'יי מגזין", ה-עיתון של עולם הדאנס, מפרסם כמדי שנה את דירוג מאה הדי.ג'ייז המובילים בעולם. הדירוג נקבע לפי בחירתם של אלפי קוראים, רובם בריטים. השנה נפתחה ההצבעה גם דרך האינטרנט, מה שריבע את מספר המצביעים וגיוון את השתייכותם הלאומית (ועדיין רובם בריטים).

את העשירייה הפותחת מוביל איש הפרוגרסיב סשה, ופול אוקנפולד, שנהנה מהמלוכה בשנתיים האחרונות, נאלץ להסתפק במקום השני. ג'ון דיגוויד, פרטנר וחבר של סשה, במקום השלישי. אחריהם באים קרל קוקס, פול ואן דייק, ג'אדג' ג'ולס, דני טנגליה, פרגי, ליסה לאשס ודני האוולס.

הכניסה של פרגי וליסה לאשס לתוך העשירייה הפותחת מצביעה על המראתו של ההארד האוס בבריטניה. קצת גיוון בדומיננטיות הפרוגרסיב האוס והקלאב טראנס. לורה לאשס זכתה לעשות היסטוריה כאשה הראשונה שנכנסה לעשירייה הפותחת. היו 43 כניסות חדשות, שמתוכן תשעה דיג'ייז כבר זכו להופיע ברשימה בעבר ו-34 הם פנים חדשות. הקפיצה הגדולה היא של סטיב לולר, 74 מקומות, אל המקום... הפרטים המלאים מופיעים בינתיים אך ורק בגיליון החדש של "די.ג'יי". בתוך כמה ימים הרשימה המלאה תתפרסם, מן הסתם, בפורמט הווירטואלי של המגזין. אפשר לחכות.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully