וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אלטון ג'ון: לא חסכתי - ביזבזתי

16.11.2000 / 12:19

במשך כשנתיים רכש נכסים בשווי 9.6 מיליון ליש"ט ופרחים בשווי 293 אלף ליש"ט; הציג את הסכומים כדי להסביר את הוצאותיו העצומות; תובע את הסוכן האישי שלו על התרשלות בתפקידו ועל כך שאיפשר את חיובו בסכומי עתק

זמר הפופ אלטון ג'ון ניחן במספר יכולות לא מבוטלות ומתברר שאחת מהן היא הוצאת מיליוני ליש"טים על שטויות. ג'ון, בן 53, הצליח לבזבז את הסכום האסטרונומי של 30 מיליון ליש"ט בשנתיים בלבד. כלומר, בממוצע הוא הוציא בחודש מיליון וחצי ליש"ט.

את הסכומים הללו הציג הזמר בבית המשפט העליון בלונדון בתביעת הענק שלו נגד סוכנו האישי, אנדרו היידון. היידון ייצג את ג'ון מול החברה איתה עבד. הזמר טען כי בין ינואר 96' לספטמבר 97' רכש נכסים בשווי 9.6 מיליון ליש"ט ובנוסף קנה פרחים בשווי 293 אלף ליש"ט.

אלטון ג'ון החליט לתבוע את סוכנו האישי לאחר שהתגלו אי סדרים והוצאות גדולות בחשבונותיו. הוא טען כי היידון התרשל בתפקידו ואיפשר לחברה שייצגה אותו לחייבו במיליונים על הוצאות הופעותיו ברחבי בעולם וכן על ניהול חשבונותיו, הפקה וכדומה. לדבריו העלות של כל אלה היתה צריכה ליפול על החברה וזאת לפי הסכם הניהול ביניהם.

הוא גם האשים את החברה שניהלה את חשבונותיו ברשלנות. ג'ון הגן על עצמו בבית המשפט כשתירץ את ההוצאות הגדולות שלו בכך שאין לו משפחה ואין לו למי להוריש את כספו. "אני רווק ואני אוהב לבזבז את הכסף שלי", הסביר.

הזמר כבר קיבל 3.4 מיליון ליש"ט ממנהל עסקיו הקודם לפי הסדר שהגיעו אליו בעקבות תלונות של ג'ון על תפקודו.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully