וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קווין קוסטנר נגד קורט ראסל: מה הבמאי מבין?

16.11.2000 / 10:04

שני השחקנים קיבלו זכות וטו על העריכה הסופית של סרטם החדש "3,000 מיילים לגרייסלנד"; קוסטנר בחר בסצנות אקשן וראסל העדיף את קטעי האופי של הדמויות; כל אחד נכנס בתורו לחדר העריכה; הבמאי: "זה נשמע הרבה יותר מלוכלך ממה שזה היה באמת"

מאז שקווין קוסטנר זכה באוסקר על בימוי סרטו "רוקד עם זאבים" הוא לא מפסיק לנדב עצות וטיפים בנושאי בימוי לכל מי שמעונין וגם למי שלא. קוסטנר שהתעמת בעבר עם במאי סרטו "בשם האהבה" על סצנת עירום פרונטלית שלו שלא נחתכה נכנס למלחמה חדשה והפעם עם השחקן קורט ראסל.

סרטם החדש של קוסטנר, סמל סקס במיל' וראסל, כבר לא ממש סמל של שום דבר, הוא "3,000 מיילים לגרייסלנד". שני הכוכבים זכו לאפשרות להטיל וטו על העריכה הסופית של הסרט, מושג שנקרא: "פיינל קאט". הבעייה התעוררה כשהתברר שקוסטנר, צמא הפעולה, בחר בקטעי אקשן רבים לעומת ראסל הרגיש, שהעדיף קטעים בהם מודגשת התפתחות אופיין של הדמויות.

לצערו של ראסל התברר כי העם אוהב את זה שטחי ובהקרנה מול קהל נסיוני זכתה הגירסה של קוסטנר ברוב קולות. גורמים פנימיים בהפקה סיפרו כי כל אחד מהשחקנים נכנס לחדר העריכה בתורו ובחר את החיתוכים החביבים עליו בסרט. "זה נשמע הרבה יותר מלוכלך ולא נעים ממה שזה היה", אמר הבמאי הסרט, דמיאן ליכטנשטיין שמרוב שהשחקנים עושים לו את העבודה לא ברור על מה הוא מקבל כסף. מהפקת הסרט סירבו להגיב על הידיעה.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully