וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חשד: בגין וסאדאת ניקבו צמיגי מכוניות

16.11.2000 / 9:08

השניים הם חלק משלישיה הקרויה על שם עושי השלום בין ישראל למצרים. לחובתם עומד גיליון עבירות מרשים מפריצות, גניבת מכוניות ועד תקיפות; השבוע הם נעצרו שוב; קרטר, האח השלישי, לא היה מעורב במעשה

מי שלא זוכר את "שלישיית השלום" עם מצרים זכה להזדמנות מחודשת להכיר אותם, אולם הפעם מפן מעט שונה. לפני 21 שנה נולדו למשפחת אל-קדסה הערבית מלוד שלושה בנים שנקראו על שמם של עושי השלום בין ישראל למצרים, מנחם בגין, אנואר סאדאת וג'ימי קרטר.

למרות שכתינוקות זכו לחשיפה ופירסום רב המציאות הקשה לא פסחה גם על שלישיית הבנים. בגין וסאדאת הידרדרו לפשע וסמים וקרטר מתפרנס בקושי רב משטיפת מכוניות. השבוע נעצרו הראשונים בחשד לניקוב צמיגי מכוניות של יהודים בעירם, וזאת כהזדהות עם הפלסטינים.

בעקבות ניקוב הצמיגים החליטו במשטרת לוד להציב מארב במטרה לתפוס את העבריינים בשעת פעולה. שלשום זוהו המנקבים ונתפסו על חם על ידי השוטרים. השניים היו לא אחרים מבגין וסאדאת הידועים, שלחובתם כבר עומד גיליון מרשים של עבריות פליליות הכוללות פריצות, גניבת מכוניות, תקיפות ועוד. האח השלישי, קרטר, לא היה מעורב במעשה.

בחקירתו הכחיש בגין על קשר למקרה, אולם אחיו הודה במעשה ואמר כי ניקב את הצמיגים כיוון שהוא אוהב את הרעש שהם פולטים לאחר הניקוב. במשטרה עדיין חושדים כי המעשה בוצע על רקע לאומני וכי השניים ביקשו להזדהות עם המאבק של הפלסטינים. מעצרם הוארך בחמישה ימים נוספים.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully