וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מברוק מאלאניס

15.11.2000 / 11:31

איתי נאור נערך להופעתם הממשמשת של קייז צ'ויס, למי שפוסט גראנג' לא עושה אותו עצוב

מסתבר שלא חייבים לדעת לנגן בחליל בתנאי שטח קשים כדי להיות מוזמנים לפסטיבל תל אביב. קייז צ'ויס (K`s Choice), עוד אחת מהלהקות הבלגיות האלה ששרות באנגלית, מגיעה הערב (רביעי) ב- 21:00 לסינרמה בתל אביב. בתור כותבי השירים והרוח החיה בלהקה מתפקדים האחים שרה (שירה) וגרט (גיטרה) בטנס. השניים הספיקו להופיע עם אלאניס מוריסט ולהקליט ארבעה אלבומים, כשבשנים האחרונות הם עסוקים במיוחד בלנסות להתמודד עם טראומת הלהיט האחד ("Not An Addict") שפקד אותם אי שם בסוף הניינטיז.

קייז צ'ויס עושים מוזיקה אלטרנטיבית קלה המתאמצת להישמע אמריקאית. בהתאם לתת הז'אנר התלוש, התוצאה מנפקת תחושה הנעה בין דליחות אנכרוניסטית לנוסטלגיה לא ממוקדת. כלומר, זה נחמד שהבלגים שואבים מתחילת שנות התשעים המוקדמות, אבל הם עדיין נשמעים כמו הגל הפחות טוב שהגיע מאוחר יותר. גל שהיה נכון להצליח ולהוכיח כי הרוק הזה חי, אבל השתמש בתחמושת של אי מקוריות.

מכיוון שבין כה וכה מדובר בסגנון הנוטה למות, משעשע להבין כי קייז צ'ויס נמצאת למעשה בנקודה מכרעת בקריירה. שלושת האלבומים שלהם הספיקו כדי להצליח בבלגיה ובמדינות השכנות לה, ועתה השאיפה היא להכרה בינלאומית רחבה. מובן כי הכרה שכזו חייבת לעבור בסינרמה, ומי שפוסט גראנג' לא עושה אותו עצוב מוזמן להגיע, לשמוע את החומר מהאלבום החדש ("Almost Happy") ולהמר אם הלהקה הזאת תצליח או לא.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully