אינתיפאדת הבודדים

קבלת פנים חמה בהתנחלות נריה: ילדי משפחת הנקין חזרו הביתה

ארבעת ילדיהם של נעמה ואיתם, שנרצחו לפני שבוע וחצי ליד איתמר, שבו מבתי הסבים ליישוב, שבו התאספו סביבם עשרות תושבים והניפו שלטים מעודדים. בתוך כך, מזכירות נריה דרשה לתגבר את אבטחת הצירים הראשיים באזור

ארבעת ילדיהם של נעמה ואיתם הנקין, שהוריהם נרצחו לנגד עיניהם בפיגוע ירי לפני כשבוע וחצי, חזרו אמש (שבת) לביתם שבהתנחלות נריה שבבנימין. הילדים, מתן הילל, ניצן יצחק, נטע אליעזר, ואיתמר, זכו לקבלת פנים חמה ותומכת מבני היישוב שלהם, שהתאספו כדי לנחם ולברך אותם, והכינו שלטים מעודדים, עם מסרים כמו "הגיע זמן הגאולה". השבעה על בני הזוג החלה בבית הסבים שבפדואל, ואמש המשיכו בני המשפחה לשבת בבית שבו גרו הילדים עד לטרגדיה.

שר הביטחון, משה יעלון, הגיע לביקור תנחומים בבית המשפחה, כמו גם משפחתו של גיל-עד שאער, שנרצח באירוע חטיפת הנערים בקיץ שעבר, שהגיעה להביע הזדהות. בתוך כך, מזכירות ההתנחלות נריה דרשה מצה"ל לתגבר בקביעות את אבטחת הצירים הראשיים בסביבת היישוב.

לקריאה נוספת בוואלה! NEWS:
פוענח רצח הזוג הנקין: "ייתכן שהילדים ניצלו עקב ירי בשוגג של מחבל בחברו"
הגיש סיוע לאחר הפיגוע: "הילד מירר בבכי: 'הרגו את ההורים שלי'"
פיגוע נקמה: יהודי דקר 4 ערבים בדימונה; שניים נפצעו בינוני

עוד בוואלה!

הלילה בו ישראל תואר בסגול מתקרב: מה אתם צריכים לדעת?

לכתבה המלאה
שלטים עם מסרים מעודדים. תושבי נריה (צילום: דוברות נריה)
הגיע לביקור תנחומים. שר הביטחון יעלון (צילום: דוברות נריה)

פיגוע הירי אירע ביום חמישי שעבר, וההלוויה נערכה כבר ביום שישי. ואולם, השבעה החלה רק ביום שלישי, לאחר שמחת תורה. את הימים הראשונים לשבעה העבירו הילדים בבית הסבא והסבתא, הוריה של נעמה, בהתנחלות פדואל שבשומרון. שם אף עשו את שתי השבתות הראשונות בלי ההורים, ועל כך אמר מקורב למשפחה: "שלושת האחים הקטנים עדיין לא מבינים, במיוחד התינוקת". הוריה של נעמה יצטרפו לשבעה שבנריה מחר בבוקר, ובינתיים נמצאים שם הוריו של איתם.

נעמה ואיתם, כבני 30, נהרגו בפיגוע ירי בציר איתמר, כשנסעו לכיוון ביתם מאלון מורה יחד עם ארבעת ילדיהם, שלא נפגעו באירוע. שני מחבלים פעילי חמאס עצרו את המכונית, פתחו את הדלת, ירו מטווח קרוב בזוג ההורים, ונמלטו - אך נעצרו בפשיטה על שכם ביום שני, יחד עם מעורבים נוספים באירוע.

(צילום: דוברות נריה)
נעמה, איתם, וארבעת ילדיהם (צילום: באדיבות המשפחה)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully