אתר הדלק פי גלילות בהרצליה ייסגר עד חודש ינואר 2003, כך הסכימו הלילה שר התשתיות, אפי איתם, ומנכ"ל חברת פי גלילות. פינוי האתר יחל בעוד כחודש. בעקבות הסגירה יפוטרו מרבית עובדי המקום. בגלי צה"ל דווח, כי על פי ההערכה, הפיצויים הגבוהים שיינתנו לעובדים עלולים לגרום לעליה במחירי הדלק.
השר איתם אמר הבוקר כי "אני מקווה שלקראת תחילת השנה, לא יהיה ניפוק דלק מכל סוג שהוא מפי גלילות. שאזרחי ישראל ידעו: בהינתן התרעה של 24 שעות, אנחנו נוכל להוריד את כמות הגז בפי-גלילות לאפס".
לדברי איתם, בשלב זה מדובר בפינוי מאגרי הדלק בלבד, אולם קיימת תוכנית לפינוי מזורז של מאגרי הגז באתר. לטענתו, בתוך כחודשיים ניתן לפנות את אתר הגז.
אתר פי גלילות ייסגר בתוך 3 חודשים
3.10.2002 / 8:13