וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לאילנה יש הזינג

13.11.2000 / 17:15

"עובדה" במקום הראשון, "הפיתוי" במקום השלישי, ו"הישרדות" הרחק הרחק מאחור. עדו פלוק עם הפרשנות השבועית לנתוני טבלת הרייטינג

במקום ראשון בטבלה עומדת אילנה דיין עם משדר "עובדה", שהתיימר לחשוף עובדות חדשות לגבי תיק עמיר ורצח רבין והיה למנצח הגדול של השבוע שעבר עם רייטינג של 22.4 אחוזים.

למרות מגמת צמצום הפער בין מהדורות החדשות של ערוץ 1 ו- 2 וכנראה בגלל שהמצב הפך מ"מצב בטחוני חדש" לסטטוס קוו המשתרע כבר על פני חודש, מתחילה מבט לפגר שוב מאחורי חדשות 2 בהפרש של 3.8 אחוז.

אחת העובדות המעניינות היא הצלחתו של "הפיתוי", השעשועון שזכה ליחס הביקורתי ביותר מבין השלושה ("הכספת", "הפיתוי", "מי רוצה להיות מיליונר") ועבר השבוע את הכספת בדרך למקום השלישי בטבלה עם 18.8 אחוז.

"טירונות" ו"הבורגנים", שנדחקו בשבוע שעבר לתחתית הרשימה, חזרו והגיעו למקומות מכובדים, כש"טירונות" מובילה ואוחזת במקום השישי המכובד עם 16.1 אחוז. "האשה האחרת", סידרת המקור החדשה מבית רשת, הגיעה רק למקום ה- 15 עם 12.9 אחוז.

ל"הישרדות", שכבשה את הטבלה האמריקאית, נותרה עוד דרך ארוכה לליבו של הצופה הישראלי – הפרק הראשון של הסדרה זכה רק ל- 11.7 אחוזי צפייה (כנראה רבים קראו את הבקורת הקשה שהתפרסמה בוואלה תרבות! והצביעו ברגליים).

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully