בגלל הלגלוג: אקוניס מבקש להשמיט את "החלל" משם משרדו

לוואלה! NEWS נודע כי שר המדע, הטכנולוגיה והחלל החדש מעוניין לשנות את שם המשרד בעקבות הלגלוג לו זכה קודמו בתפקיד, דני דנון. מקורבים לאקוניס: "אפשר להודות - ישראל אינה מעצמת חלל"

צילום: מאצ'י הוף

הקרב על החלל: השר אופיר אקוניס, שהממשלה אישרה אתמול (שני) את מינויו לשר המדע, הטכנולוגיה והחלל, מעוניין לשנות את שם המשרד. לוואלה! NEWS נודע כי בעקבות הלגלוג לו זכה קודמו בתפקיד, דני דנון, מבקש אקוניס לשנות את שם המשרד כך שייקרא "משרד המדע והטכנולוגיה", ולהשמיט ממנו את "החלל". ההחלטה טעונה את אישור הממשלה והסכמת ראש הממשלה, בנימין נתניהו.

עם תום המשא ומתן הקואליציוני מינה נתניהו את דנון, כיום השגריר המיועד לאו"ם, לשר המדע, הטכנולוגיה והחלל. שמו של המשרד אמנם נקבע כך בתקופתו של השר הקודם, יעקב פרי מיש עתיד, אולם אז המהלך לא זכה להתעניינות מיוחדת. עם מינויו של דנון, החלו לצוץ ברשתות החברתיות שורה של ממים ויראליים ששמו את השר ואת משרדו ללעג, והציגו בין היתר את השר דאז כאסטרונאוט.

עוד באותו נושא:
קורע: הסטטוס המוזר של דני דנון השתלט על פייסבוק
אל האינסוף ומעבר לו: הרשת צוחקת על דני דנון "שר החלל"
מחולל הפוסטים של דני דנון: גם אתם יכולים להיות שר החלל

עוד בוואלה!

"לא רציתי לטפל בבעיות, אבל היום יש לי עבודה": העמותה שעושה שינוי

לכתבה המלאה
הגלגל יוחזר לאחור? דנון ואקוניס (צילום: עיבוד תמונה, ראובן קסטרו, בן קלמר)

כעת, מבקש אקוניס להחזיר את הגלגל לאחור, ככל הנראה כדי להימנע מאותן התגובות. "אפשר להודות - ישראל אינה מעצמת חלל", אמרו מקורבים לאקוניס. "גם אם הנושא נמצא תחת סמכות המשרד, לא בטוח שנכון שכך המשרד ייקרא".

בלשכתו של אקוניס אישרו לשאלת וואלה! NEWS כי הנושא נבחן. הם הוסיפו: "אנו שוקלים ומתייעצים אם לשנות את שם המשרד".

לפניות לכתב עמרי נחמיאס: omri_n@walla.net.il

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully