נושאים חמים

האטרקציה המדאיגה: מכונת צעצועים ענקית עם זרוע שמרימה ילדים

המתקן הזה יבהיל את ההורים וישמח את הילדים: מכונת הבובות מהקניונים מגיעה עכשיו בגרסה אנושית כשבמקום צבת - יקשרו את הילדים שלכם למנוף ויפילו אותם על בריכה מלאה בצעצועים. יש מציל בקהל?

חדשות מתפרצות לפני כולם הורידו עכשיו הורידו עכשיו להורדת האפליקציה מ-Google Play להורדת אפליקציה מ-AppStore
צילום חובבים יוטיוב

כשהיינו ילדים היינו מוציאים הרבה עצבים על מכונות הצעצועים בקניונים - אלה שמעולם לא הצליחו לשלוף את הצעצועים שכל כך רצינו. לאחרונה חשף ההיסטוריון פיל אדוורדס שבעלי המכונות מתכנתים מראש את מספר הזכיות ומשפיעים על עצמת הזרוע - מה שמסביר מדוע היינו כל כך גרועים בזה. כעת בסין החליטו להפוך את מכונות המשחק האלה לאנושיות כשבמקום זרוע מכנית - נמצא מנוף עם ילד שקשור אליו. נשמע מפחיד? אולי לכם, אבל הילדים שלכם יחשבו אחרת.

האטרקציה שזכתה להרבה תשומת לב בסין במהלך הסופ"ש האחרון (ולאור הצלחתה כנראה תקבל קביעות בקניון) מציעה לילדים להיכנס בעצמם למכונת משחקים ענקית ולתפוס בידיהם את הצעצועים שהם רוצים - כך שאם עד היום קיללתם את המנוף - עכשיו הכוח עבר לידיים של הילדים שלכם.

זרוע מכנית אנושית (GettyImages)
הכוח עבר לידיים של הילדים שלכם (ספק: אימג’בנק, Gettyimages)

צוות הקניון הגדול שבצ'ונגצ'ינג, מערב סין, הצליח לרגש את הזאטוטים תוך כדי שהוא משלשל אותם מעל בור של צעצועים, כפי שתוכלו לראות בתמונות. גם המשחק הזה - כמו זה של העבר - לא יהיה פשוט במיוחד לילדים שיאלצו לתפוס את הצעצועים כשעל ידייהם כפפות אגרוף שמקשות על האחיזה. אנחנו מעדיפים להישאר עם המכונה של הממתקים - שם המנוף תמיד מוציא משהו.

זרוע מכנית אנושית (GettyImages)
ספק: אימג’בנק, Gettyimages
זרוע מכנית אנושית (GettyImages)
ספק: אימג’בנק, Gettyimages

עוד בנושא

האם אתם מספיק אמיצים ויפים כדי לעלות על מגלשת המים הזו?
צפו: כך תראה נפילה מרכבת הרים בגובה 100 מטרים במהירות 150 קמ"ש
הצצה ראשונה: כך ייראה פארק דיסנילנד שיוקם בסין