וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מובי זועם: תומכי נאדר, התביישו לכם

12.11.2000 / 18:44

מתוסכל מהמצב ולא כל כך אופטימי לגבי סיכויי הניצחון של אל גור, החליט האזרח האמריקאי מובי להגיד לראלף נאדר ולתומכיו מה הוא חושב עליהם


עוד לא נפתר פלונטר הבחירות לנשיאות בארצות הברית, ומובי, בדרך כלל מוזיקאי צמרת אלקטרוני ובימים אלה תומך של אל גור ואזרח מודאג, כבר זורק בוץ. המטרה: ראלף נאדר ותומכיו, כולל סלבז כמו אדי ודר ופאטי סמית, שרק בגללם הסתבך כל העסק. כולם, אבל כולם, היו צריכים להתאחד סביב אל גור, כדי להימנע מהטרגדיה הגלומה בנשיאותו הצפויה של ג'ורג' בוש ג'וניור.

אם בוש יזכה, כותב מובי, הוא ירדוף אחרי נאדר עד קצווי ארץ כדי לצעוק עליו ולזרוק עליו עגבניות רקובות, כי הוא זה שהפיל את ג'ורג' בוש ג'וניור על ארצות הברית. "אם בוש יהיה הנשיא הבא שלנו", הוא ממשיך, "אני מקווה שנאדר ותומכיו יהיו מרוצים מזה שנשים ימותו כתוצאה מהפלות שנעשות בסתר(שהרי בוש מתנגד להפלות), ואני מקווה שנאדר ותומכיו יקפצו משמחה כשהפארקים הלאומיים שלנו ייהפכו לשדות נפט, וכשנחזור ל'ימים הטובים של פעם' עם חוב לאומי בסגנון רייגן; וכשבתי הספר הציבוריים שלנו יתפוררו...".

השורה התחתונה לפי מובי היא שתומכי נאדר צריכים להתבייש בעצמם בגלל שעזרו לג'ורג' בוש ולרפובליקנים. בגללם אמריקה עלולה להיות מקום רע יותר. למרות שעדיין אין תוצאות, לא נראה שהוא אופטימי במיוחד.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully