וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סמל שחר וקרט שנהרג בקבר רחל: יובא מחר למנוחות

11.11.2000 / 22:09

ההלוויה תערך בשעה 15:00 בבית העלמין בלוד; שחר הותיר אחריו זוג הורים, ארבעה אחים וחברה; דודו, משה ועקנין: הוא יכל לבחור ביחידת מחשבים אבל רצה להיות קרביסמל שחר וקרט, בן 20, מלוד שנפצע אתמול אנושות בקבר רחל, יובא למנוחות מחר בשעה 15:00 בבית העלמין בלוד. וקרט חייל בסיירת שמשון, נפצע באורך אנוש לאחר קרב יריות עם הפלסטינים. הוא נפטר מפצעיו בבית החולים "הדסה עין כרם" בירושלים, בו אושפז.

שחר הותיר אחריו זוג הורים, ארבעה אחים וחברה - שרון. דודו, משה ועקנין, סיפר כי שחר יכל לבחור לשרת ביחידת מחשבים בצבא, אך הוא בחר להיות קרבי. "אבא של שחר, מאיר, כל הזמן חוזר על המשפט שהוא אשם כי הוא חינך את ילדיו ללכת ליחידות קרביות", סיפר.

שרון חברתו של שחר, נאלצה להיפרד ממנו בבית החולים לאחר ארבע שנות חברות, "היא היום כמו אלמנה", אמר משה. "כשנכנסתי להיפרד ממנו, הכנסתי גם את שרון. היא נאחזה במעקה המיטה וסרבה להרפות".

התקרית החלה אתמול בצהריים במהלך הלווייתו של פעיל התנזים שחוסל אמש על ידי כוחות צה"ל. לאחר ההלוויה, בה השתתפו כעשרים אלף איש פתחו מספר פלסטינים בירי לעבר מתחם הקבר. בעקבות זאת כיתר צה"ל את הערים בית לחם ורמאללה. לאחר הסלמה בירי הפלסטינים.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully