וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סוף שבוע אלים בשטחים: פסגות שוב תחת אש

11.11.2000 / 23:50

צה"ל השיב בירי פגזי טנקים, טילי נ.ט ואש מקלעים; הפלסטינים מדווחים על שני הרוגים ויותר מ-20 פצועים ביניהם גם אחיינו של מוחמד דחלאן; עיתונאית אמריקאית נפצעה באחת התקריות ביום שבת


בסוף השבוע נרשמו אירועים ירי קשים בשטחים, במהלכם נהרגו שני חיילי צה"ל.

אתמול נשבר לאחר לא מעט ימי רגיעה תקופה ארוכה השקט בפסגות. בשעות הערב פתחו הפלסטינים בירי לעבר הישוב, כוחות צה"ל השיבו בירי פגזי טנקים, טילי נ.ט ואש מקלעים, לא היו נפגעים.

הפלסטינים מדווחים כי אתמול נהגו שני אזרחים ונפצעו מעל ל-20 פלסטינים, ביניהם אחיינו של ראש הביטחון המסכל ברשות הפלסטינית, מוחמד דחלאן.

חילופי אש התנהלו גם בטול כרם, ליד בסיס של משמר הגבול במקום, צה"ל השיב בירי פגזים. ברמאללה, נורו יריות לעבר משרדי התיאום והקישור, לעבר עמדת צה"ל בהר גריזים. באזור קרני עשרות פלסטינים יידו אבנים ובקבוקי תבערה לעבר כוחות צה"ל במקום. החיילים השיבו בירי כדורי גומי ובגז מדמיע. חילופי ירי התנהלו גם לעבר עמדת מג"ב בחברון, באזור גוש קטיף, ומצפון לג'נין. לא היו נפגעים. ברפיח הושלך בשעות הצהריים בקבוק תבערה לעבר משאית סולר, לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

עיתונאית אמריקנית, נפצעה באתמול בשעות הצהריים המוקדמות באורח בינוני עד קשה, בעימותים סמוך לקבר רחל בית לחם. היא פונתה לבית החולים בבית ג'אללה והועברה מאוחר יותר לבית החולים "הדסה עין כרם" בירושלים. עדי ראייה סיפרו כי היא נפגעה בבטנה כשעמדה בסמוך למפגינים. בצה"ל בודקים את המקרה. אזרח ישראלי שנכנס אתמול בצהריים לטול כרם, נעצר על ידי שוטרים פלסטינים, נחקר והועבר למשרדי התיאום והקישור בישראל.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully