וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עליה במספר פיגועי הירי בשטחים: אש ברמאללה ובכיסופים

9.11.2000 / 22:07

מקורות פלסטינים דיווחו על נהר בן 14 שנהרג מאש חיילי צה"ל ו-15 פצועים נוספים; לוחם מג"ב נפצע קל מאבן שנזרקה לעברו בטול כרם; תקריות ירי בצומת תפוח, נווה דקלים, קלנדייה וצומת א-רם

מקורות פלסטינים דיווחו על נער בן 14 מחאן יונס, שנהרג בצהריים בעימותים עם חיילי צה"ל. לוחם מג"ב נפצע גם הוא בשעות הצהריים באורח קל, מאבן שנזרקה לעברו במהלך יידויי אבנים, דרומית לטול כרם. הפלסטינים דיווחו על 15 פצועים פלסטינים בכמה מוקדי התפרעות היום ברצועת עזה.

היום נרשמו מספר ארועי ירי חמורים ביהודה ושומרון: צפונית לצומת תפוח נורו יריות לעבר רכב ישראלי, לא היו נפגעים. המתפרעים הפלסטינים ירו גם לעבר מחנה צה"ל דרומית לרמאללה ולעבר תצפית צה"ל בהר עיבל. החיילים השיבו באש לעבר מקורות הירי. עוצר הוכרז למספר שעות על סילת אל-דהאר בעקבות זריקת בלוקים מגג בית ספר ויידויי בקבוקי תבערה לעבר כוחות צה"ל במקום.

באיזור רצועת עזה נורו יריות לעבר סיור של צה"ל סמוך לנווה דקלים, לא היו נפגעים אך נגרם נזק לג'יפ הסיור. שיירה שאיבטחה רכב אזרחי על ציר קרני נצרים, ספגה יריות, לא היו נפגעים. יריות נורו גם לעבר גדר המערכת צפונית לכיסופים, צה"ל השיב באש לעבר מקורות הירי, לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

יידויי אבנים ובקבוקי תבערה נרשמו היום כמעט בכל האיזורים ביהודה שומרון ועזה. בנווה דקלים, מחסום ארז, כפר דרום, גוש קטיף וכיסופים כמו כן בצומת איו"ש, קלנדייה, צומת א-רם וצומת רמה. גם בגבול ישראל מצרים סמוך לרפיח יידו מתפרעים אבנים לעבר מוצב צה"ל במקום.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully