וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המלט עלי

9.11.2000 / 18:01

אחרי חומת ברלין מגיע תורו של הקיר בבית שבו גדל ג'ון לנון. 150 לבנים מהבית בליברפול יוצעו למכירה פומבית באינטרנט

ליברפול, שנות החמישים. בבית לא גדול בשדרות מלנוב בשכונת וולטון מטפחת דודה מימי את אחיינה הצעיר והמוכשר. שמו ג'ון לנון, והשאר היסטוריה. 150 לבנים מאותו בית, שלא ממש שונה מהסטנדרט האנגלי של בתי לבנים, יוצעו למכירה פומבית דרך האינטרנט.

הוגי הרעיון המבריק הם צוות של רשת הטלוויזיה האמריקאית אן.בי.סי, שצילם סרט טלוויזיה על ימי הנעורים של לנון. אחרי שנים של חוסר שיתוף פעולה הסכים בעל הבית של דודה מימי ולנון הנער שיצלמו בתוך הבית היקר מפז. יתרה מכך, ברגע של אצילות נפש הוא גם אפשר לשבור את אחד הקירות כדי שיהיה יותר מרווח ונוח להציב את המצלמות.

רגע לפני שזרקו את הלבנים של אותו קיר מיותר קלט התסריטאי ואחד ממפיקי הסרט שיש כאן הזדמנות שלא תחזור לכסות את החריגה התקציבית של הסרט. רעיון מצחיק שאחרי שישנו עליו לילה קלטו כל המעורבים בדבר את האיכויות הגאוניות שבו. 150 הלבנים נלקחו מהמקום תחת אבטחה כבדה.

50 אחוז מהרווחים מהמכירה ישולשלו לכיסו של בעל הבית, וממה שנותר, חלק ייתרם למוסד לילדים בליברפול וחלק יכסה את הוצאות הסרט. המכירה תתקיים באתר של לנון באן.בי סי מ-15 בנובמבר עד 4 בדצמבר. אם בשביל לקנות את הפסנתר של לנון הייתם צריכים להיות ג'ורג' מייקל ולשלם מיליון וחצי פאונד, הפעם גם פשוטי עם ביטלמאנים יוכלו לנסות את מזלם.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully