וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

איך לעזאזל, איך?

9.11.2000 / 10:05

אני חייב לפתוח בווידוי: אכפת לי ממה שקורה בספורט בארץ, אני קורא, מתעניין, מתעדכן ואפילו חושב על מה שקורה. ואחרי שנמאס לי כבר לשאול למה, אני חייב, אבל חייב, לשאול איך.

איך זה שתשעים אחוז מהזמן הספורט שלנו נראה כמו ציור של ילד בן שלוש?

איך זה שאנחנו מצליחים להיות מדינת שפע (יחסית) בסביבה פרימיטיבית, אבל לא מצליחים לסדר את האוויר הדפוק הזה, שמספיק מקסימום לחצי שעה ריצה בריאותיהם של הכדורגלנים שלנו?

איך יכול להיות שיו"ר ההתאחדות לכדורגל מרביץ לעיתונאי וקורא לאוהדים להשאיר את האלימות מחוץ למגרש?

איך זה שלוני, בסוני, עושה את כל השוני, אבל את מכבי הגדולה הוא הפך לעגלה?

איך איש עסקים מצליח ובעל מוניטין כמו גד זאבי קונה את הקבוצה, שאם נרצה או לא היא כנראה הקבוצה של המדינה, מביא את המאמן הכי מדויק ומסודר בליגה, נותן תקציב בסדר גודל אירופי ומקבל מועדון שנראה כמו צד"ל למחרת הנסיגה של צה"ל מלבנון?

איך זה שקבוצה עם מסורת, סגנון וקהל כמו מכבי נתניה נחשבת להפתעה, כשהיא מצליחה לקחת נקודה פה ושם מול "אריות הליגה" מפתח תקוה וראשון לציון?

איך זה שהפועל מנצחת את הדרבי בלי לשחק כדורגל, עם מתנות מהשוער שלה, מחלוצי מכבי ומהשופט, אבל כששואלים את המאמן החצי קדוש שלה על המשחק, הוא לא מוכן להודות שהיתה איזושהי מעורבות, ולו הקלושה ביותר, של משהו שנקרא מזל?

איך קבוצה "גדולה" כמו מכבי נדפקת על ידי השופט, אבל שייע ממשיך לזעוק כי "דופקים רק את הקטנות"?

איך ייתכן שהרייטינג של הכדורסל בארץ מגיע לתהומות אפלים, הליגות האירופאיות המפוצלות מעניינות בערך כמו אליפות דוק בצפון קזחסטאן ורק דני קסטן לא מצליח להוריד את החיוך מהפנים?

איך זה שמכבי ת"א מצליחה כל פעם מחדש להלהיב רבבה בימי חמישי, אבל כשמתרחקים מיד-אליהו נראה שלאף אחד כבר לא אכפת?

איך זה שעשור חולף, כדורגלנינו כבר מכירים כל פינה בדיוטי פרי, הנבחרת עברה מידי הש.ג. לכפר-סבאי השואג, וממנו לידי הדני החייכני, אבל כלום לא השתנה?

איך זה שנבחרת הכדורסל, עם סיכוי מצוין לעלות לגמר אליפות אירופה ועם הצעירים ששבו את לב כולם רק לפני כמה חודשים, חוזרת עוד כמה ימים לסיבוב הופעות נוסף, אבל אף אחד לא מדבר על זה?

איך זה שאני לא מצליח להיכנס לאתרי האינטרנט של איגוד הכדורסל או של ההתאחדות לכדורגל?

איך זה שכולנו מבקרים את כל מי שרק אפשר, מסבירים באריכות על הטעויות של לוני, גברי, שחר ומזרחי, שכל הספורט שלנו רקוב ורק העיתונאים שמסקרים אותו עושים עבודה כל כך טובה?

לא יודע, אולי לכם נראה שהשאלות טריוויאליות ומרמזות על התשובות, ושהכל כל-כך קשור וכל-כך ברור. אם ככה, אז סחתיין, אשמח להסברים, כי לי באמת קשה כבר להבין.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully