וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

התאבדה בתה של אחת מהרוגות אסון המכביה

9.11.2000 / 7:19

מוניק ליסונבלט היתה בת 24 במותה; חבריה מספרים שמעולם לא התגברה על מות אמה; חברה: "זו מכה קשה לקהילה באוסטרליה שעדיין כועסת על העונשים הקלים שקיבלו האשמים"

בתה של אחת מהרוגות התמוטטות גשר המכביה התאבדה שלשום באוסטרליה. אליזבת סוצקי נהרגה לפני שלוש שנים בטקס הפתיחה של המכביה לאחר שהגשר שהוביל אל האיצטדיון קרס. סוצקי נפלה לנהר הירקון והזיהום במי הנהר הביא למותה.

"מעריב" מפרסם הבוקר כי בתה של סוצקי, מוניק ליסונבלט בת 24, תלתה את עצמה לפני יומיים בבית אחיה במלבורן. מוניק היתה בתה של סוצקי מנישואיה הראשונים וחבריה סיפרו כי מעולם לא התגברה על מות אמה.

"מאז מתה אמה חייה של מוניק השתנו וחשוב לנו שידעו בארץ שעדיין יש ספיחים לאסון הנורא ההוא וההשפעה שלו על הקהילה באוסטרליה עדיין מורגשת", אמרה אתמול יעל בזנר שהכירה את מוניק כששימשה שליחת תנועת נוער באוסטרליה.

חברה טובה אחרת של מוניק, ליאורה אלטון, סיפרה כי מוניק ניסתה להתמודד עם מות אמה לבד ולא דיברה על כך: "היא היתה מדוכאת ולא היה לה קל. זו מכה קשה לקהילה באוסטרליה שעדיין כועסת על העונשים הקלים שקיבלו מארגני המכביה כשאנחנו עדיין ממשיכים לשלם בקורבנות על המחדל שלהם".

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully