וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אתה גורם בכיר או שאני סתם צריכה פסיכולוג?

8.11.2000 / 14:58

אורן פרסיקו על עולם שלם של נוירוזות העונה לשם קרן נויבך

אני מסתכל על קרן נויבך ומנסה להבין מה טורד את מנוחתה. כשהיא אומרת "גורם בכיר", עולם שלם של נוירוזות מציג עצמו לראווה. מי בעל החוכמה שייטיב לפענח את הסימנים?

1. בהברה "גו?" - שפתה העליונה מערסלת את שיניה וכמעט שנוגעת בחיך. עיניה בולטות.

2. בהברה "ר?ם" - כל הלסת נשמטת שמאלה בתנועת ביטול וגועל. לשבריר שניה היא דומה דמיון מפתיע למרלון ברנדו, שפתה התחתונה נמתחת לצדדים ונראה כי הוצמד צמר גפן יש מאין אל דפנות החניכיים התחתונות. היא מציעה לי הצעה שאינני יכול לסרב לה. אני מכיר מישהו שחושב שהיא כוסית. הוא גר בלונדון ולא קולט ערוץ 1.

3. בהברה "ב??" - היא אינה מזיזה שריר יוצא דופן.

4.בהברה "כ?יר" - ראשה מהנהן קלות, מדגיש את חשיבותו של אותו גורם. עם זאת ניכר בשולי נחיריה כי היא עצמה איננה מחזיקה מי יודע מה מהאדם הנ"ל (קנאה?). שפתיה קפוצות, היא דומה לאדם שנגס בפלפל חריף ולא אוהב את החריפות של הפלפל כלל וכלל. פסים נמתחים סביב פיה, חלקם מתחברים לאפה, אחרים נגמרים בעצם הלסת. האם היא חושבת על ערפאת?

כתבתינו המדינית משדרת תיסכול, היא איננה שלמה עם עצמה. נראה שסדנת המודעות העצמית אליה שלחה רשות השידור את שדרניה הבכירים פסחה עליה בלא להותיר כל חותם. מדוע היא סובלת? בגלל שהיא בערוץ הראשון? בגלל צוות השידור? האם יש לה סוג נדיר וכמעט בלתי מורגש של תסמונת טורט?

אהוד יערי, קרא נא את מחשבותיה וספר לנו.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully