וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

טלוויזיה בסימן רצח רבין

8.11.2000 / 13:00

היום ומחר ייחדו הערוצים השונים את לוח השידורים ליום הזיכרון החמישי ליצחק רבין ז"ל

שידורי הטלוויזיה בישראל יעמדו היום ומחר (רביעי-חמישי) בסימן רצח רבין. בתוכנית – משדרי זיכרון, התחקות אחר ילדי הנרות והרבה פוליטיקה בסאב טקסט. חמש שנים לרצח רבין.

הערוץ השני (קשת) יערוך הערב משדר מיוחד בהנחיית מיקי חיימוביץ', שלי יחימוביץ' ועמנואל רוזן. המשדר יכלול ראיון עם דליה רבין, סרט תעודה שיעסוק במבקרים באנדרטה שבוע לפני יום הזיכרון, כתבה על התמודדותה של מערכת החינוך עם הרצח ודיון עם היסטוריונים שיבחן את תהליך השלום מאז חתימת הסכמי אוסלו. מחר ישדר הערוץ פרק מיוחד של "מישהו דיבר" בהנחיית ג'קי לוי, ואחריו משדר מיוחד עם גדי סוקניק בהשתתפות ראש הממשלה אהוד ברק. בשמונה וחצי ישודר "יצחק רבין שאהבנו", לקט מהבלחותיו של רבין בתוכניתו דן שילון.

הערוץ הראשון ישדר הערב תוכנית בהנחיית דן מרגלית, שתעסוק בהשפעת הרצח על עם ישראל. ישתתפו בתוכנית לאה רבין, נעה בן ארצי, אנשי צבא ופוליטיקאים.

הטלוויזיה החינוכית בערוץ 23 תשדר הערב תוכנית בהנחיית דב גילהר, שתעסוק באלימות פוליטית בישראל, ומאוחר יותר גם את "יצאתי לחפש אהבה... תיכף אשוב" (סרטו המומלץ של דן קציר), "רבין – הוא היה שם" ו"עושי השלום רבין וחוסיין". משדרי ערוץ 23 יככבו מחר גם בערוץ הראשון.

בלוויין ישדר ערוץ הצעירים "YTV” משדר חי בהנחיית מיכל ינאי, שיבדוק היכן נמצאים היום ילדי הנרות. בהמשך יוקדשו כל תוכניות הערוץ הקבועות ליום הזיכרון. ערוץ בריזה, "הערוץ הים תיכוני", ישדר את "לחץ", סרט דוקומנטרי שיעסוק בבעיה הפלסטינית-ישראלית. ערוץ ההיסטוריה ישדר את "ביוגרפיה – יצחק רבין", סרט המתחקה אחר סיפור חייו של רבין, וכך סוקר גם את התפתחותה של מדינת ישראל.

ערוץ הילדים בכבלים יקדיש את יום השידורים שלו ליום הזיכרון וישדר אף הוא ראיון עם נעה בן ארצי, כמו גם ערוץ 3, שיספק ראיון עם משפחת רבין בתוכניתה של מרב מיכאלי.

אתר האינטרנט של מרכז רבין יחנוך לקראת יום הזיכרון החמישי תערוכה וירטואלית חדשה בשם "סימני דרך".

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully