וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לאחר 18 יום בתרדמת, פקח את עיניו חייל מג"ב שנפגע בגילה

8.11.2000 / 7:53

שמעון אוחנה, שנפצע אנושות בליבו לפני שלושה שבועות, החל להגיב למתרחש סביבו, להזיז את רגליו, לחייך ואף לבכות; "כשאני רואה שהוא מתחיל לבכות אני אומרת לו 'שמעון, תיזהר, אם אתה תבכה גם אני אבכה'" אמרה אמו בהתרגשות, והוסיפה: "קיבלתי את בני במתנה"


חייל מג"ב, שמעון אוחנה, שנפצע אנושות בפיגוע ירי בגילה לפני כשלושה שבועות, פקח בסוף השבוע את עיניו. שמעון, שהגיע לבית החולים במצב של מוות קליני לאחר שכדור פילח את ליבו, מזיז כבר את רגליו, מגיב לדברי בני משפחתו, מחייך, ואף בוכה.

"כשאני רואה שהוא מתחיל לבכות אני אומרת לו 'שמעון, תיזהר, אם אתה תבכה גם אני אבכה" אמרה אתמול אמו בהתרגשות ל'ידיעות אחרונות'. לדבריה, היא קיבלה את בנה במתנה, וכי תאריך הולדתו של שמעון ישתנה ל-17 באוקטובר, התאריך בו נפצע ו"נולד מחדש", בזכות הרופאים.

אתמול חל שיפור נוסף במצבו של שמעון, והוא מגיב בהתרגשות עזה לכל ביקור של בני משפחתו, שלא משים ממיטתו בבית החולים "הדסה" בירושלים. לא ברור עדיין אם שמעון מודע למתרחש סביבו, ואם בכיו נובע כתוצאה מהתרגשות. שמעון לא יכול לדבר ולהסביר מדוע הוא בוכה, מאחר וצינור הנשמה מוצמד לצווארו.

ליחידת טיפול נמרץ בבית החלים "הדסה" בירושלים הגיע הרב איפרגן, המכונה "הרנטגן", ובירך את אוחנה ובני משפחתו. הרב הבטיח לבני המשפחה כי שמעון יוכל לעמוד על רגליו בקרוב מאוד. גם שר החוץ והשר לביטחון פנים, שלמה בן עמי, ביקר אתמול את שמעון.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully