וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

זאב ברגמן לעובדי קומברס: החברה תתגמל אנשי מכירות מצטיינים

עינב בן יהודה

11.9.2002 / 11:43

במכתב לעובדים הודיע מנכ"ל קומברס כי החברה תתגמל אנשי מכירות מצטיינים על בסיס רבעוני, וזאת במסגרת קמפיין חדש שמטרתו הגברת המכירות

עם פרסום הדו"חות הכספיים לרבעון השני שלח 2002 שלח מנכ"ל קומברס, זאב ברגמן, מכתב לעובדים בו הודיע להם, בין השאר, על השקתו של קמפיין חדש, שימשך 6 חודשים, שמטרתו הגברת מכירות החברה. במכתב מציין ברגמן כי מטרת הקמפיין להגביר את הסיוע לצוותי המכירות של החברה, כאשר הנהלת קומברס תתמוך באופן אישי בפעילויות המכירה.

יעדי המכירות חולקו לעובדי החברה ב-17 האזורים בהם פועלת קומברס, ואנשי המכירות בעלי ההשגים הגבוהים ביותר בכל אזור יתוגמלו על הישגיהם על בסיס רבעוני.

בנוסף הודיע ברגמן כי החברה תפרסם טבלת תוצאות בה ידורגו אנשי המכירות המצטיינים על בסיס שבועי על מנת להגביר את התחרותיות. בנוסף לקמפיין החדש, הודיע ברגמן לעובדיו כי קומברס תשיק מבצע "העובד המצטיין".

למרות המשבר בענף ההיי-טק, הפיטורים וקיצוצי השכר, ממשיכות חברות לא מעטות להעניק בונוסים לעובדיהן, אך כיום הבונוסים אינם נתנים באופן גורף אלא על סמך הישגים אישיים. אמדוקס , לדוגמה, שפיטרה לאחרונה כ-1,000 עובדים, ביטלה את הבונוס השנתי לשנת 2002, אך ממשיכה להעניק בונוסים אישיים, אם כי בהיקפים מצומצמים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully