וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רדיוהד אמרו לא לאוקנפולד

7.11.2000 / 12:44

די.ג'יי העל ביקש לכלול רימיקס שעשה לשיר של הלהקה באוסף שייצא בקרוב. רדיוהד ויתרו על הכבוד


בכתבה המקיפה על רדיוהד שהופיעה במגזין המוזיקה "Q” לפני יציאת "קיד A” סיפר תום יורק על "תחיית וורפ" שעברה עליו. אחרי ההצלחה הגדולה של "או.קיי קומפיוטר", התקליט וסיבוב ההופעות, הביטחון של יורק בגיטרות הלך והתערער. הוא נזכר איך בימיו כסטודנט, ממש בתחילת שנות התשעים, התלהב מהטכנו שהציעו האמנים של הלייבל וורפ, בעיקר אפקס טווין ואוטוקרה. אז הוא הזמין את כל הקטלוג של הלייבל וזה היה האות לשינוי שבא לידי ביטוי בעבודה על "קיד A” ובתוצאה הסופית - רדיוהד עשו גם אלקטרוניקה. אלקטרוניקה, לא דאנס.

פול אוקנפולד, כן, אותו מפיק, רימיקסר ודי.ג'יי על שגם המלעיזים לא יוכלו לקחת ממנו את הרקורד העשיר שלו בעולם הדאנס, כבר משתמש כמה זמן ברימיקס שעשה לשיר של רדיוהד בסטים שלו. לקראת אוסף חדש של הלייבל שלו, פרפקטו, פנה אוקנפולד אל חברי הלהקה בבקשה להכניס לתוכו גם את הרימיקס הזה. רדיוהד, מתנשאים שכמותם, סירבו. אלקטרוניקה כן, אבל בלי שום כוונה להישאב עמוק לתוך עולם הדאנס.

אוקנפולד לא רגיל שאומרים לו לא, הרי לרוב משלמים לו הרבה כסף על עבודה. עם זנב בין הרגליים, הוא סגר את העניין בזה שרדיוהד פשוט לא אוהבים דאנס וגם מלמל משהו על יפי נפש שתמיד מתלוננים ואף פעם לא מאושרים. כאלה שהורסים לכולם. אבל זה לא משהו שהולך להעליב את רדיוהד. הם מעולם לא התיימרו להיות אנשי מסיבות, אז ממש לא אכפת להם להרוס אותן.

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully